Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez a rengeteg ember aki azt...

Ez a rengeteg ember aki azt vallja elrabolták az idegenek, azt mégis hogy?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem egy dukufilmet, félelmetes hány ember vallja ezt.


Ennyi egyforma gondolkodású elcseszett agyú ember lehet? Hogyan? Hogyan vannak ennyire magabiztosan meggyőződve erről? És egy ekkora tömeg? Félelmetes ahányan voltak az AlienCon-on is, és ezek csak azok akik elmentek.

És természetesen sehol semmi bizonyíték egy olyan világban ahol már mindenki be van drótozva és annak él hogy dokumentálja ami körülötte zajlik ahelyett hogy mondjuk megélné azt..


Vagy csak szeretnek annak tudatában lenni, hogy ezzel olyan tudást birtokolnak, amit mások nem, és ezzel különlegesnek érzik magukat, mint a laposföld hívők?


Számomra félelmetes, hogy ezek az emberek köztünk élnek, sőt, hasznos résztvevői a társadalomnak, elsősorban ezért vagyok még mindig hatása alatt a tegnap látottaknak.


2019. szept. 21. 20:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én sokmindent el tudok képzelni, hogy furcsa, szinte megmagyarázhatatlan történések következménye a homo sapiens sapiens, hogy sok rejtély van a Földön, biztos hogy létezik Földön kívül is élet, sőt értelmes élet is, de nekem ez már ott komolytalan hogy 100 éve a közgondolkodásban kialakult folklórokról számolnak be, mint csészealj, gyerek méretű mandulaszemű szürke amorf lények..


Abban a formában hiszi mindenki mint amikor egy 8 éves gyereket megkérsz, hogy rajzoljon le egy űrlényt, és egy eszközt amivel közlekedik.


Vajon mi a frászkarika magyarázza, hogy a repülőjük csakis csészealj lehet, a lény meg apró, EMBERSZABÁSÚ mandulaszemű szürke lény, végtagokkal és ujjakkal, akik ráadásul tökéletesen alkalmasak a Föld légköréhez, hőmérsékletéhez, gravitációjához, nem beszélve a vírusokról, baktériumokról. Pont olyan helyről jöttek, hogy elviselik az 1 bar-os légköri nyomást, és az 1g erőt, ami a Földön van. Valamint ha olyan fejlett technológiájuk akkor vajon miért biológiai lények formájában jönnének?


És ők is pont úgy fejlődtek ki a saját naprendszerükben, hogy azt az elektromágneses spektrumtartományt érzékelik amit a Földön élők..


Legfőképpen ezért nem tudom komolyan venni, mert ezek az emberek csak a saját korlátaikat figyelembe véve látnak ki a fejükből. Sokkal előbb hinném az idegen létezést egy olyan szinte felfoghatatlan dolognak, mint mondjuk az Érkezés című filmben..

2019. szept. 21. 20:05
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
A legtöbbje egyszerűen fantáziál, feltűnési viszketegségben szenved (pl. Pataky Attila), alvásparalízise van, vagy túlságosan durva dolgokat álmodik. Rengetegről kiderült menet közben, pl. Eduard Meierről is, hogy egy nagy csaló.
2019. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem is ez a durva, hanem hogy neuronban kérték a váltságdíjat.
2019. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én vállalom a hülye szerepét. Velem történt ilyen, egyszer.
2019. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

Ha ilyen elő is fordulna, akkor szerintem ezek a lények intelligensebbek annál, minthogy hagyják az embert emlékezni az elrablásra.

Úgyhogy ez szerintem mind kamu, álom, feltűnési viszketegség, valamilyen mentális zavar. Ilyenek.

2019. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
24%

Ezek nagyrésze tényleg idióta illetve álmodja.

Bár egyszer a konteo blogon olvastam egy hülyeséget, attól kirázott a hideg(én azt hittem, hogy ez az elrablós sztori már rég lecsengett, közben meg folyamatosan fejlődik).

2019. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Kiríni a tömegből, különbnek lenni az átlagnál a korszellemnek megfelelően.

Olyan fontosnak tüntetni fel magukat, hogy a magasabban fejlett idegenek is felfigyelnek rájuk - már meg is van a magyarázat.

2019. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Hol vannak reszletes sztorik ilyenekröl?.ébren rabolnak vagy mikor alszik az ember?
2019. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Skizofrének, gyógyszerre piáltak vagy csak figyelemre vágyó hazudók mind.
2019. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon sok ilyen eset történt az évtizedek folyamán, és látva az emberek ennyire negatív, elítélő hozzáállását, azt tudom mondani, hogy vajon kinek állna érdekében az, hogy a világ előtt bolondot csináljon magából? Az ezt átélt emberek nagy része ezt el sem mesélte a nyilvánosság előtt.

A másik dolog pedig az, hogy az emlékek is törölve voltak sok esetben, viszont a tudat alól kezdtek feltörni sokakban általában nyomasztó álmok meg félelmek formájában.

Nyilván vannak olyanok is, akik kitalálták, de a többség igazat mond. Ahogy írtam, senkinek sem érdeke, hogy lejárassa magát, de az emlékek túl nyomasztóak voltak ahhoz, hogy minden ilyen ember magában tartsa, és még a tudat alól is feltörtek, ezt is írtam fentebb.

Véleményem szerint minden ilyen emberre rásütni azt rosszindulatúan, hogy beteg, biztosan ivott, hallucinált vagy csak fel akar tűnni, egyszerűen marhaság! Az utóbbi cáfolatát már leírtam, hogy ilyen dolgokkal nyilvánosság elé állni az elég kétélű dolog, sőt inkább öngól szerintem. Tehát nem logikus, mert mégis sokan kiálltak. Betegséget meg hallucinációt feltételezni minden ilyen emberről ahogy ezt is írtam, egyszerűen felszínesség. Az alvási paralízis is megcáfolható ezekben az esetekben.

Itt tehát másról van szó véleményem szerint, valami biztos, hogy történt ezeknek az embereknek a nagy részével. Én megértem azt egyébként, hogy az embereknek nagyon nehéz dolog más létezési valóságokkal szembesülni, egy olyan világban, amelyben egyes őserdei bennszülött törzsek a fehéreket repülő isteneknek hitték, teljesen érthetően, ezt hozzá kell tenni.

Réadásul a szürkéknek nevezett lényeket sem lehet egy kalap alá venni. Ez egy nagyon sokrétű téma, amit pusztán materialista szemszögből nem is lehet megérteni!

A másik nagyon fontos dolog meg az, hogy ezeknek az eseteknek egy részét, nem tudom, hogy mekkora hányadát nem az általunk idegeneknek nevezett lények hajtják végre, hanem titkos földi programok keretén belül teszik, és ezzel még le is járatják alaposan a földönkívülieket is sajnos.

2019. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!