Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elméletben lehetséges, hogy...

Elméletben lehetséges, hogy ezért nem látogatnak ide az idegenek?

Figyelt kérdés

Sokszor felmerül, hogy ha sok ember UFO-t lát, akkor ha ezeket idegenek vezetnék, már rég kapcsolatba léptek volna velünk.

Mit szóltok ahhoz, hogy egy lehetséges feloldása a paradoxonnak, hogy az idegenek más érzékszervekkel rendelkeznek, számukra az általunk kommunikációra használt frekvenciák érzékelhetöek, ezért nem tudnak közelebb jönni a Földhöz?

Úgy értem képzeljétek el, mintha az összes rádió jelet látnánk, mi sem tudnánk itt élni..


2019. okt. 19. 12:15
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
a világűr tele van rádió sugárzással a mesterségesen kívül is, elég vacak életük lenne
2019. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah csillagok egyebek is sugároznak rádió jeleket, szóval nem lehet túl jó dolguk akkor sehol.
2019. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De mi van, ha csak azt érzékelik, amit mi kommunikációra használunk?

Mi sem látunk minden frekvenciát.

2019. okt. 19. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is probléma az erős napfény, de szerencsére mi kifejlesztettük a napszemüveget. Az szellemi fogyatékos UFO-k meg majd jönnek ide tanácsért...
2019. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Elég primitív egy űrutazó faj lehet, amelyik még a Faraday-kalitkát sem ismeri.
2019. okt. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha ők ide tudnának jönni pl 500 fényév távolságból, akkor simán megoldanák az érzékszervi különbségeket.

Az van, hogy nem jön ide senki. Vagy mert nincs, vagy van, de olyan messze, hogy nem tud, vagy tudna, de nem akar. Én azt tudom elképzelni max, hogy szondákat küldenek megfigyelésre, de nem akarnak kapcsolatba lépni velünk.

2019. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

"Sokszor felmerül, hogy ha sok ember UFO-t lát, akkor ha ezeket idegenek vezetnék, már rég kapcsolatba léptek volna velünk."


Most őszintén, ha te a helyükben lennél és látnád, hogy egyes emberek vallási alapon robbantgatják magukat tömegekben, ártatlanok százait halálra sebezve, egyes népcsoportok megtámadnak más népcsoportokat pusztán azért, mert el akarják venni a másik területén található természeti erőforrásokat, az ember embernek farkasa, akkor szóbaállnál velünk?


Én hagynék itt pár megfigyelőt, hogy ha a majmok végre lemásznának a fáról és túlélnék, akkor beszéljünk értelmes fajok módjára.


Egyébként én nagyon valószínűnek tartom, hogy az "idegenek" az emberiség ősatyái, ők nemesítettek embert a majomból (többnyire pusztán alantas anyagi érdekeik kielégítése céljából), ez után ők uralkodtak az embereken évezredeken át (lásd világvallások, eredettörténetek a Föld ősi népeiről).


Majd köztük is kitört a liberalizmus, vagy elkezdtek egymással marakodni a koncon (ki tudja?!) és a végeredmény az lett, hogy a közvetlen beavatkozást megszüntették és pusztán távolról figyelik az emberiséget. Talán arra kíváncsiak, hogy milyen gyümölcsöt hoz a korábbi munkálkodásuk...

2019. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!