Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek FIDESZ-esek?

A földönkívüliek FIDESZ-esek?

Figyelt kérdés

Mindíg érdekelt a magasan fejlett civilizációk milyen politikát folytatnak. Melyik földi politikai filozófiával azonosulnak. Azt tudtam, hogy a liberálissal nem lehet, de ezen túl nagyon sok van a földön.


Pataky Attila bevallotta, hogy földönkívüliek tanítják régóta. Megosztják vele a tudásuk morzsáit, amennyire egy emberrel lehet. Nyílván nagyon nagyon messzevagyúnk tőlük még. Pataky egyébként nem csak zseniális dalszövegeket, dalokat ír több évtizede és sikeres rokbanda oszlopos vezetője, de kigyógyították a rákból is. Naná, hogy az idegenek.


A földönkívüliekkel való kapcsolat csodálatos. Pataky ezt is mesélte. Az ember szelleme teljesen egybeforr az idegenekével, lelkülete átveszi gondolkodásukat egészét.Ezt magam is tudtam, mert gyermekkororomban engem is látogattak. Aztán elmentek...


Pataky megosztja véleményét a politikáról röviden és velősen. Majd dalban énekel róla https://www.youtube.com/watch?v=4ZBXfhJpQxY


Gondoltad hogy az ide látogató fejlett földönkívülieknek is ugyanazzal apolitikai filozófiával értenek egyet, amivel a legbölcsebb idősek is itt az országban?



2019. dec. 30. 22:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Jómagam is a földön kívül vagyok még szerencsére
2019. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy a UPC-t bekötik a holdra is
2019. dec. 30. 22:21
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Földönkívüli Integrációs Drón Egyesületek Szövetsége.
2019. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem fideszesek, ha azok lennének, már kaptak volna állampolgárságot és szavazati jogot
2019. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem tudnak fizetni, mert nincs pénznyomdájuk. Így csak illegális migránsok lennének. Őket meg nem engeggyük be
2019. dec. 31. 00:40
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Sorossal cimborálnak
2019. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Már reggel korán iszol? Mivel kezdted?
2019. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem azok.

Ők OKOSAK!

2020. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Ők OKOSAK!"

Pont azért

2020. jan. 1. 16:55
 10/28 anonim ***** válasza:
52%

Pataky Attila már úgy jár a földönkívüliekhez látogatóba, mintha a kocsmába ugrana be egy-két vagy inkább öt-hat vodkára...

És egy biztos. A földönkívüliek számára fontos a tudás és a technikai haladás, különben nem röpködnének a Föld körül ki tudja, hány évezred óta, és nem lopkodnának embereket emléktörlés céljából. :D

Ez alapján bizton kijelenthetem, hogy a földönkívüliek nem fideszesek.

2020. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!