Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ilyen sok UFO észlelések...

Ha ilyen sok UFO észlelések vannak, akkor miért nem repítenek fel egy műholdat, ami csak ezeket figyeli?

Figyelt kérdés

Annyira sok UFO videó (is) van, hogy egyszerúen kétségessé válik a számomra, hogy létezik-e, vagy sem.

Sok olyan infó van a neten, amik eléggé komolynak is tűnnek, pl amit a katonaság vett fel, vagy már az első észleléseknél is, még az újságba is azt írták,

hogy UFO zuhant le, nautákkal, és csak másnapra mondtak más történetet, de ilyenből van eléggé sok.

Meg azok a nagyon hiteles emberek, akik ilyen-olyan légitársaságoknál dolgoztak, és láttak ilyen törtéseket...

Meg alapból is, miért mondanák azt, ha nem lenne, az hogy igen is látták, és szentül meg vannak róla győződve, néha tényleg valós képekkel/videókkal is alátámasszák...

Szóval miért nem figyelik konkrétan ezeket az eseteket? Ennyi hazug ember nem létezik a világon, és általában hírnév szerzés nélkül jelentkeznek, akik csak az eseteket mesélik el... Több ezer esetben...

Szóval miért nem figyelik már meg ezeket az eseteket, illetve ezekből az esetekből tanulva, hogy rögzíteni tudják ezeket az eseteket a magasból (esetleg)?


2020. jan. 28. 17:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%

De.Konkrétan figyelik ezeket az "eseményeket".

Csak éppen NEM földönkívüli "alienes" eredetűek hanem magyarázhatóak pl. légköri jelenséggel.

Az UFO jelentésében is azonosítatlan tehát bármi ami azonnal nem azonosítható az "UFO" akik pedig űrlényeket és azok tevékenységeit látják azok nem igazolhatóak,nem kézzelfogható a vélelmük.

2020. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz figyelni valamit legalább nagyjából tudnod kell, hogy mikor és hol fordul elő és mi módon észlelheted. Na az UFO-knál ez nincs. Az meg biztos, hogy ők is tudnának róla és elintéznék hogy ne láss semmit.
2020. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Mert nem költenek értelmetlen dolgokra pénzt. A katonai kémműholdakat nem ufók megfigyelésére lődözik fel sem az amcsik, sem a ruszikik.

A kamu cikkeknek meg pont annyi a valóságtartalma mint a noni-dzsúzt meg a mindenféle csodaszereket hirdető reklámoknak.

2020. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... Olyan sok van ilyen eseményekből, történetekből... Igazából ami még izgi, hogy a régesrégi (több mint 2000 éves) építményeket, úgy építették fel, hogy azok a csillagokat ábrázolják, de tovább is mint a csillagrendszerünk, olyan dolgokat mintáznak, mint a teljes naprendszer, és még ami utána van (aszteroida öv vagy mi...) szóval ezeket is honnan tudták az akkori emberek? Ez is furcsa a számomra. Lehet hogy voltak csillagászok, de én is értek hozzá valamennyire, de hogy egy bolygót sem tudnék szabad szemmel megtalálni, főleg nem megépíteni azok alapján a civilizációmat, az is tuti. (sok sok dokumentumfilmet néztem mostanság:) de akárhogy is van, ezek nagyon nagy dolgok, amit valóban csak fentről lehet látni, és olyan is, mint ha az égen lakóknak/mozgóknak építették volna kb.... Szóval érdekes dolgok ezek... Remélem egyszer kiderül mi is folyik itt! :) Aztán kiderül mi igaz, és mi nem az...

Addig is jó szórakozást mindenkinek! :)

2020. jan. 28. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Nyugodt lehetsz, kérdező: iszonyú sok műhód figyeli a Föld környékét minden pillanatban. Távcsövekről már nem is beszélve.

Réges-régen lebukott volna, ha lenne bármiféle idegen lény, amelyik nem évezredekkel fejlettebb nálunk, és nem szúrja ki a fényképezést 1 millió km távolságból.

2020. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 907 ***** válasza:
84%
A fejlettebb idegen lényeknek valószínűleg meg van a maga technikai felkészültségük hogy amit a földiek elől el akarnak titkolni azt el is rejtik a kíváncsi szemek elől.
2020. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ehhez annyira fejlett technika kell, amivel teljesen reménytelen, hogy akár csak hozzá is tudjunk szólni.

Akkor meg nem mindegy?

2020. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bár csak nekünk is lenne olyan fejlett a technológiánk, hogy évezredekkel előrébb járnánk! :) Szerintem amúgy ha vannak is ilyen fejlett lények, akkor biztos valami nagyon nagyon egyszerű energiaforrást használnak, mint pl a nap, az űr, és a gravitáció... :) Ezek annyira alap dolgok, hogy ennél egyszerűbbet el sem tudnék képzelni! :) Hát fejlődjünk!
2020. jan. 29. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ilyen sok UFO észlelések vannak, akkor miért nem repítenek fel egy műholdat, ami csak ezeket figyeli?"


Kamionos vagyok 2 millio kmt gurultam annak kb 40 % éjjeli gurulás. Csak 43 országba öszvisz. Egy Ufot sem láttam sem szemböl sem jobrol sem balrol sem hátulrol. Bogaram a műholdak olyanok mint én, nem tudják becsapni őket az ufó hívők😂😂

2020. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetėrtek... Ėn is kamionoztam 8 ėvet mindenfelė volt hogy ėjjel is mentem sokat világvėgi helyeken egėsz európában nemzetközizve. Ėn sem látta semi gyanúsat.


Viszont vannak ilyen műholdak ,kėműholdaknak nevezik őket.

Amugy ammondó vagyok hogy aki ufót lát az vagy kėmrepülőt drón vagy valamit tudományos kísėrletbe fut bele amin meglepődik ,megíjjed a többit meg csak kitalálják hozzá hogy riogassák az embereket.

2020. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!