Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Mars felszínén egy papagáj...

A Mars felszínén egy papagáj forma van. Ez megint csak egy beképzelődés?

Figyelt kérdés

Mesterséges vagy természetes szerintetek?


(Kép lent)



2020. febr. 1. 19:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2020. febr. 1. 20:00
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
már hogy lehetne véletlen! megvan a szomszéd néni elbitangolt Pityukája!
2020. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nagy poén.

Igazából komoly kérdés. Szerintem természetes képződmény. Az ilyeneknél azt bírom, annyit néznek belőle, amennyi megfelel a birka elképzelésüknek. Körülötte is vannak még formák, azt csak úgy figyelmenkívül hagyják

2020. febr. 1. 20:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Biológusok meg madárszakértők megvizsgálták, szerintük tökéletes mása egy papagájnak.
2020. febr. 1. 20:43
 5/20 anonim ***** válasza:

"We and our partners use technologies, such as cookies, and process personal data, such as IP addresses and cookie identifiers, to personalise ads and content based on your interests, measure the performance of ads and content, and derive insights about the audiences who saw ads and content. Click below to consent to the use of this technology and the processing of your personal data for these purposes. You can change your mind and change your consent choices at any time by returning to this site."


A képet nem tudtam megnézni ezért.

2020. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor hova töltsem fel?
2020. febr. 2. 11:20
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Sehova. Menj aludni, meg az is értelmesebb, mint a hülae marslakó papagájos elméleted.
2020. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Miért rajzolna valaki papagájt egy olyan bolygó felszínére, ahol nem is élnek vagy éltek papagájok?
2020. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 tőled több hozzászólásra nem tartok igényt. Köszönöm
2020. febr. 2. 15:50
 10/20 A kérdező kommentje:
#8 nem tudom, ne engem kérdezz. Pont hogy én se hiszem. Ezt most komolyabbnak állítják be mint a többit, mert már volt néhány
2020. febr. 2. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!