Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Hihetetlen magazin, Szűcs...

A Hihetetlen magazin, Szűcs Tiborral egy hiteles műsor?


2020. febr. 11. 17:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs, tévesen írtam a nevét: Szűcs Róbert a főszerkesztő és Dévényi Tibor a műsorvezető.
2020. febr. 11. 17:48
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Persze, hogy hiteles. Meg kell hivni egy boszorkanyt, plusz egy magust, meg egy taurent, akik elmondjak, hogy sok dolgot titkolnak el az emberiseg elöl.
2020. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocs, egész hülye vagyok, nem rég keltem fel... Tehát a Műsorvezető nem Dévényi Tibor, hanem Dombóvári Gábor..:) Ezt rendesen benéztem, kár, hogy nem lehet javítani a kérdést.:D
2020. febr. 11. 17:53
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Hiteles,csak a hamis emberek próbálkoznak az igazság eltüntetésével,elbagatelizálásál.
2020. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Maguk sem titkolják, hogy összeesküvés elméletekkel foglalkoznak. Tudományos körök tabu témáit feszegetik.


Aki tudományos igényű beszélgetéseket szeretne hallani az ne őket nézze!

2020. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
A leghitelesebbek a betelefonálós műsorok az Ezo TV-ben amikor 06-90-... kezdetű emelt díjas számon telefonálnak és jósolnak meg pénzenergiát küldenek :D
2020. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Igen, hiteles. Az EZO TV-t meg nem kéne idekeverni.

Valaki írta, hogy "tudományos igényű beszélgetés". Na, azokból meg pont a nyitottság hiányzik, bezárják magukat a saját korlátait közé. A Hihetetlen írói is tévedhetnek, de ez nem meglepő, hiszen a legnagyobb kérdéseket feszegetik. De általában jó irányokban gondolkoznak, ösvényt vágnak az ismeretlenbe. Tehát nagyon is hiteles.

2020. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
És nem utolsósorban nagyon alaposan elemzik az egyes témákat.
2020. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Sokat elmond a hitelességről, hogy a műsor felét tv műsorokból/filmekből származó kivágások teszik ki, egyfajta "igazolásként" a mondandójuknak.
2020. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Hogyne lennének hihetőek, ha a maguk választotta névben szerepel a "hihetetlen"?
2020. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!