Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban...

Akik nem hisznek az ufókban kérdem tőlük : szerintetek egy ekkora univerzumban amiben csak a mi galaxisunkban több milliárd élet forma létezhet, nem is beszélve a többi galaxisról, nem lehetséges szerintetek egy idegen létforma?

Figyelt kérdés
És még multiverzumot meg sem említem inkább
2020. febr. 15. 21:30
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
76%
Szkeptikusoknak hiába magyarázol
2020. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%

Két dologról írsz.


1. UFO: "Unidentified Flying Object" azaz „azonosítatlan repülő tárgy”


2. Földön kívüli élet.


Tehát aki nem hisz az elsőben, nem zárja ki a másodikat.

2020. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
39%

Én nem hiszek az ufókban (a #2 re hivatkoznék a rövidítés kapcsán, mert valóban azt jelenti.)


Én csak az azonosított repülő tárgyakban hiszek, a repülő tárgyak meg nem élőlények, kivéve a repülő élőlények, de ők nem tárgyak. Egy ekkora univerzumban se hiszem el, hogy van olyan repülő tárgy, ami élőlény.

2020. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
26%

Aki nem hisz az ufókban úgy hívják: épelméjű.

A galaxisok nem tudom hogy jönnek ide.

2020. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
74%
minden azonositatlan egeszen addig, amig nem azonositjak (ami eleg hamar meg szokott tortenni a jelenlegi technikai fejlettsegi szinten), de addig a par masodpercig tenyleg ufo, ebben hiszek :)
2020. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%

Tudja mindenki, hogy honnan jön az ufo rövidítés, és azt is tudja mindenki hogy manapság mit jelent, illetve mit hívnak ufónautának.


Ha melegekről beszélünk, szerintem akkor sem az jut eszébe senkinek, hogy “úristen, hőemelkedésük van.”

2020. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
18%

Amikor már kiforgatnak minden szót akkor kezdenek pánikolni a szkeptik.


A hülye is tudja hogy a közbeszédben az ufo=idegen lény,aki ebbe beleköt magáról alkot véleményt.

2020. febr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
9%
Akkor sűrűbben kellene megjelenniük. A '90-es években nagy szenzáció volt a megjelenéseik, többször volt róla hír. Ma már vagy nem foglalkozunk már velük, hiába is ír napi 5 portál róluk, vagy nem hiszünk benne.
2020. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
60%

Az '50-es években volt a nagy amerikai ufóláz. Éjjelente százak mentek hegytetőkre ufólesre.

.

Kevered a fogalmakat.

Idegen létforma: valahol a Galaxisban hasonló, vagy magasabb tudású lények jelenléte.

Ufok (vulgárisan): az idegenek földre látogatása, itt nézelődésük, esetleg önmaguk jelenlétének felfedése.

A kettő között több fényévnyi távolság, ezzel hosszú idő van.

Az Univerzumban ugyanazok a törvények uralkodnak mindenütt, tehát mi is olyan messze vagyunk tőlük, mint ők mitőlünk.

.

Tisztában vagy a "szkeptikus" fogalmával?

Ami nem bizonyított, az még lehetséges.

Ami lehetséges és tényleg van is, azt bizonyítani kell!

Tehát, aki nem hisz az ufókban, az nem zárja ki hogy idegen életforma létezzen valahol a mindenségben.

2020. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, hogy: lehetséges, hogy nemcsak mi vagyunk az univerzumban, de nem hiszem el igazi bizonyíték nélkül, hogy bármelyik idegen létforma is a Földre járna nyaralni, elemezni minket stb.
2020. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!