Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért rossz minőségű az...

Miért rossz minőségű az összes UFOs kép meg felvétel?

Figyelt kérdés
Direkt lerontják a földünkívüliek a minőséget? Vagy mi lehet az oka?

2020. márc. 19. 04:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Lehet azért mert nem sok idő, néha csak másodpercek vannak előkapni az eszközt, nincs idő semmit beállítani, izgulsz, talán félsz is, a kezed reszket... Gondolom.
2020. márc. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%

Mert mind manipulált meg kamu.


Én akkor hagytam abba ezt amikor a saját szememmel látottakat is másnap megmagyarázta a sajtó / "hozzáértőbb", és már abban sem voltam biztos amit láttam.


Egyértelműen van, sokminden erre utal, eggyütműködés is van a fajok között legalább száz éve.


De ahogy az amerikai elnököt testközelben úgy ezt se fogod látni soha, se te, se én.

2020. márc. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem a földönkívüliek rontják hanem azok akik hamisítják a képet. Így kicsit nehezebb lebukni ha kb semmi nem látszik a képen.
2020. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%

Rengeteg jó minőségű kép és videó van, csak ugye akik eleve tagadják ezt az egészet, azoknak ezek hamisak.


#2 Arra gondolsz, hogy a jó minőségű képeket elrontják valakik, hogy lejárassák ezt a témát? Ezt értem, logikus dolog, mert ha látják rajtuk szakértők, hogy hamisak, akkor ezzel már le is van járatva, mert az hogy hamis, ezer decibellel és egymillió hangtölcsérrel nyilvánosságra kerül a világ összes médiájában, hogy lám-lám, megint hamis képek kerültek nyilvánosságra. Na de ha az eredeti is nyilvánosságra kerül előtte, akkor mi a helyzet? Mondjuk a közvélemény akkor is megosztott lesz, mert akik nem hisznek benne, azoknak minden hamis.

2020. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%
Az alienek rejtőzködési szándákának végrehajtása nem mindig sikerül részükről, ezért fejlett technológiájukkal elérik azt, hogy ne legyen éles, jó minőségű a róluk készült kép.
2020. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Mivel nem az instagamra pózolva jelennek meg, hanem csak pár másodpercre, így elég nehéz lekapni.

Szerintem egy időre kapcsold le az instát, mert a normális emberek része sem pózol fél napot a mobilja előtt, hogy jó szögben fényképezze le magát.

Ahm...az én gépemen a képek fele szar minőségű, pedig nem is ufót fényképeztem, csak a seggem.

2020. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ha van jó minőségű is akkor elküldhetitek. De én eddig csak pixeles fost láttam.
2020. márc. 19. 13:02
 8/26 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
#8 Ezt hogy csinálták? Teljesen élethű.
2020. márc. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 907 ***** válasza:
100%

Vannak jó minőségű, tiszta képek / videófelvételek, csak sajnos nem könnyű megtalálni őket a sok hamisítvány között! Sajnálom hogy néhány ember ezeknek az észleléseknek a hamisításával szeretne magának nézettséget avagy figyelmet generálni.

A kérdésben lévő felvetésedben van némi logika, mivel nem tartom kizártnak hogy az idegenek, akik a kíváncsi földiek elől rejtőzködnek valami okból kifolyólag nem szeretnének az ember számára látható lenni, álcázzák magukat, vagy akár valamiféle technológiával elrejtik magukat az emberek által készített kamerák elől, hogy egyáltalán ne, vagy csak részben lehessenek láthatóak. Úgy gondolom, hogy a fejlettebb idegen civilizációk simán megoldást találnak a mi technikai felszereltségünkkel szemben, hogy amit el akarnak rejteni az ember elől, azt el is rejtik.

De hogy az emberek részéről is írjak, szerintem a kép/ felvétel minősége sokban függhet attól is hogy mivel veszik fel a felvételt, mennyi idő áll a rendelkezésre (kamera beállítása miatt, stb) a fény helyzete (sötét van vagy éjszaka, árnyék vagy fény), milyen magasan és milyen sebességgel repül az adott objektum, időjárási körülmények és még sok minden, lehetne sorolni.


Remélem tudtam segíteni.

2020. márc. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!