Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hamarosan hivatalossá tehetik,...

Hamarosan hivatalossá tehetik, hogy nem vagyunk egyedül az univerzumban?

Figyelt kérdés
Eljutott az emberiség vajon odáig, hogy ezt képes legyen “ kezelni”?
2020. máj. 13. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Ki és milyen alapon tenné ezt hivatalossá?
2020. máj. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted az emberiség profin tudja kezelni a technológiát? Ha meg van a válasz akkor most már tudod is ezen kérdésre is a választ. Nem tudnák kezelni. A rádióműsoron is befostak pedig csak rádióműsor volt.
2020. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát ameddig nincs rá bizonyíték vagy bármilyen hiteles észlelés, stb. addig nem fogják bejelenteni. Már pedig jelenleg nincsenek ilyenek. Ha léteznek is földön kívüliek akkor ők nagyon messze vannak tőlünk és még nem voltak a föld közelében sem.

Egyébként nem kezelnék jól az emberek. Lennének olyanok akik nyugodtan, bizakodva kezelnék, lennének olyanok akiket kicsit sem érdekelné, lennének olyanok is akik egyből kezdenék a hülye teóriáikat (mint pl hogy ez meg az a híresség meg politikus az biztosan földönkívüli stb.).

Összességében szerintem nem kezelné jól

2020. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hogyha a kérdés arról szól, hogy azt jelentenék be, hogy itt vannak a Földön, akkor erre nem lehet válaszolni, mert csak akkor tudnánk meg, hogyha bejelentenék.

Ahogyan fentebb is utalt rá valaki, volt már példa pánikra egy rádióműsor miatt is. Viszont az már elég régen volt, azóta sok minden történt. Tehát nem lehet tudni a választ.

2020. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És még egy nagyon fontos dolog, hogy attól is függene, hogy hogyan jelentenék be, konkrétan mit jelentenének be.
2020. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
1#, számok alapján arra az esély, hogy a világegyetemben mi vagyunk az egyetlen, az esély 0,0000000000000000000000000000000001 maximum, de a valóságban sokkal.kisebb, mert nem.tudjuk mekkora a világegyetem, mert csak 16 milliárd évnyi fényt látunk. (Egyszerűség kedvéért.)
2020. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi változna, hogy "hivatalossá" válik? Már most is hivatalos. Egyértelmű tény, hogy máshol is van élet.
2020. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet régen volt a rádióműsor, de Mari néni aki világ életében nem csinált mást csak a szántóföldön termelt, ő nem fogja érteni ami körülötte zajlana, ergo nem hogy azt sem tudja mi az hogy pl. internet, vagy közösségi oldal, szerinted ha integetnének neki fejlett technológiával rendelkező földönkívüliek nem a kapáját emelgetné?


Nekik általában azt szokták mondani, hogy dobd ki ezt az újságot mert nem fogod érteni, azt fogja mondani inkább hogy jó jó.

2020. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A földönkívülieknek egyáltalán nincs egyszerű dolguk, mert az emberek nagy többségében félreértenék őket sajna. De azért a földönkívüli sem hülye, sőt. Valamelyik arra is képes, hogy tudja, hogy na ő is félre fog érteni, így gyorsan megelőzi, vagy ha közbe több mindenre kellett figyelnie, mert mondjuk szerelte az űrhajót, és a paraszt bácsi éppen közelítene, de a földönkívüli próbálna vele kommunikálni, hogy tartsa most a nagy távolságot, mert most necc, mert minél előbb szerelnie kell hogy ne legyen problem, és a bácsi meg jönne rövid csővel ami már nemhogy őskori lenne egy földönkívülinek, de fusztráltan kamillázna, vagy kacagna ha nem a szereléssel lenne elfoglalva, nem értené a bácsi, és még menne segíteni is neki, mire nagy nehezen lekommunikálja nem nem nem-ekkel egyértelműsítve, hogy félreérti, és a bácsi ennek ellenére is kíváncsi lenne és éppen a szubatomi generátorára hinné azt hogy darált hús, és már tenné el, akkor a földönkívüli gyorsan jelezne, hogy ez az enyém, szerinted elkezdené magyarázni neki, hogy az nem kaja, és értené? Csak írtam egy groteszk hülye példát szimplán csak a technológiai találkozás megértésénél, nem valós szubatomi generátorról :'D hogy értsétek, hogy sok mindent nem értene az ember, pláne akinek még annyi köze sincs a technológiához, hogy telefon, pl. És aztán meg jönne az anyázás, meg az utálkozás, hogy milyen szar technológia, közbe meg álmaiban sem tudna elképzelni jobbat, ha értene hozzá. Gyerek kezébe komoly dolog nem való, magyarán, mert nem tudja kezelni, csak idegeskedne rajta, és csapkodna hisztizve, ezt gondolnák a földönkívüliek az emberről. Szerintem tudják, hogy sokan nem tudnák kezelni, de van aki tudná, velük is várnak szerintem, mert nekik meg azt nehezítené, hogy hihetnek-e a szemüknek. Minimum az ilyen típusú ember technológia fun, imádja a technológiát.
2020. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja és ugyanezt a groteszk példát képzeld el nem a gyerek típusúakkal való találkozásról, hanem az olyan típusúakkal való találkozásról, akik reptében a legyet is ember típusok, ott nyilván a földönkívüli azt mondaná, hogy a több méter távolságot örökké tartsa.


De szerintem ott még védőpajzsot is felvon maga körül ellenük, vagy telepatikusan elküldi őket kapálni a szántóföldre, vagy gyorsan blokkolja az ilyen szándékát és stb, és stb.


Utána meg egymást közt fellélegezve mondanák, hogy elment szerintem.


Ha elkezdesz meditálni hogy vajon mit gondolhatnak a földönkívüliek, akkor több példa is eszedbe jutna. Szerintem aki tudná is kezelni a földönkívüliek is örömükben nem akarnák elhinni, és menne az egymás tesztelgetése oda vissza, csak annyi különbséggel, hogy a földönkívüli tudja mit gondol az ember :D, még azt is hogy na épp elküld a búsba mert rájött, hogy tesztelgetem.

2020. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!