Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ön szerint léteznek UFO-k?...

Ön szerint léteznek UFO-k? Hogy szavazol?

Figyelt kérdés

Örömmel látom hogy a megújult oldalon van szavazási lehetőség, így reprezentatív közvéleménykutatást lehet végezni. Tudom, hogy már sok ufós kérdés volt, de egyikben sem lehetett szavazni. Úgy érzem a számok magukért beszélnek és ez most reprezentatív lenne.


Tények : Ugyan a szkeptikusok nem hisznek, hogy ide látogatnak idegenek, ellenben abban mindenki egyetért, hogy a hatalmas mindenségben máshol is ki kellett fejlődnie intelligens életnek. Ez pedig maga után vonja, hogy közlekedni is fognak tudni egy idő után.


felvezetés : Sokan szokták a hangyákat felhozni példának. A hangyák nem is tudják, hogy léteznek más életformák is körülöttük, mert nem jártak még a bolyon kívül. Mindeközben itt járkálunk, lépdelünk körülöttük. Analógia az emberek nem hisznek értelmes életben, hisz nem tudnak elképzelni mást. Itt élnek a Földecskéjükön elzárva, miközben felettük repkednek az ufók....



2020. máj. 13. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Az UFÓ-k már régóta látogatják a Földet. Talán már az őskortól is vagy még előbb
Ebben a században kezdetek látogatni hozzánk
Nem léteznek UFÓ-k. Az emberek légköri jelenségeket, meteoritokat vagy a szaturnuszt látják ufónak.
68 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a magázódásért. Az oldal nem engedi a szerinted/szerinte szó használatával a kérdést kiírást. Azt hogy miért nem tudni, így van azt kész.
2020. máj. 14. 00:01
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Egyik válasz sem azonos az én véleményemmel szóval inkább leírom.

Én hiszek benne hogy létezik a földön kívül is élet, viszont még soha senki nem találkozott velük és semmi bizonyíték nincs a létezésükre, tehát ki sem lehet jelenteni hogy léteznek. Viszont olyan nagy a világűr hogy simán lehetséges hogy valahol nagyon messze vannak mások is.

2020. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Mivel olyan hatalmas a világegyetem, szinte lehetetlen, hogy csak itt alakuljon ki élet.

Viszont, mivel olyan hatalmas a világegyetem, szinte lehetetlen, hogy két távoli világon kialakult élet valaha is találkozzon.

2020. máj. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen egyetértek a 2. és 3. válaszolóval.
2020. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az idegenek avatkoztak be a majmok dns-ébe, megalkotva az ősembert. Afféle kisérlet folyik itt, a dínókkal is így volt, aztán kipusztították őket. Hogy jönnek-e még ellenőrizni minket, azt nem tudhatom..
2020. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2 A te véleményed a harmadik, tehát a legalsó szavazási lehetőséggel azonos.
2020. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az első lehetőséget választottam a szavazásnál.
2020. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Földön kívüli élet biztos hogy létezik! A tusodok által spekulált eredmények szerint legalább 6 további idegen értelmes fajnak kell lennie még! Valószínűleg ők is azonos technológiai szinten vannak ezért nincs még kapcsolat!

Na most ufó!!! Az ufó nem földönkívüli hanem egy olyan repülő objektum amit nem tudtak beazonosítani azaz csak radarral látták! Ez lehet bármi! Madár raj, utasszállító, üstökös, from, léghajó

2020. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen léteznek földönkívüli entitások és itt vannak, csak nem abban a fizikai formában ahogyan az ember képzeli ( mert az ember hajlamos saját-magából kiindulni) hanem energia formában,( ezért nem tudunk velük verbálisan kommunikálni) gondoljunk csak bele az agyunkban lévő információ használására is energia szükséges ( végül a glükózból elektromos energia lesz) a földi testünk csak arra kell ,hogy az agyunknak szükséges energiát jelenleg még primitív módon állítsuk elő. De az evolúció még nem állt meg és ha lesz időnk tovább fejlődni (és nem végzünk idő előtt magunkkal) elérhetjük a valódi felsőbb rendűséget , ahol a szükséges energiát nem másik élőlény integritásának megsértésével szerezzük meg.Ha ez megtörténik akkor a földönkívüliek is előkerülnek és mi magunk is megtapasztaljuk őket és rájövünk , hogy milyen értelmes, magasabb rendű világ vesz minket körül.
2020. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy lehet egyáltalán felvetni, hogy a mi emberiségünk a legértelmesebb a világegyetemben...

Ha belátja valaki, hogy nem a földi emberiség a legokosabb, akkor a nálunknál okosabbak között nyilván léteznek bolygóközi utazásra képes lények is.


[link]


Paul Hellyer kanada volt védelmi minisztere (azaz bennfentes, CIA-s kapcsolatai is vannak),

mérnök.

2013-ban parlamenti közmeghallgatáson -lásd anmgol nyelven az alábbi youtube videón- a világon elsőként bevallotta, hogy minimum 4 földönkívüli humanoid faj létezéséről tud. Öreg mérnök, nincs veszteni valója már, hogy bevallja, amiről tud,

MAGYAR FELIRAT, angol szöveg:


"Kanada volt védelmi miniszterének leleplező beszéde az ufókról közmeghallgatáson"

2013.:

https://www.youtube.com/watch?v=98sM14521sk


"Az UFO-k ugyanolyan valósak, mint a repülőgépek."

Hozzátette: a G8-as csúcstalálkozón először ő merte nyíltan ezt kimondani.

Megérdemelten megtapsolták.

2020. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!