Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha Ufót fényképeznél /videózná...

Ha Ufót fényképeznél /videóznál, kihez vinnéd az anyagot?

Figyelt kérdés

Most így a koronavírusos unalomba ezen vitatkoztunk a bandával, mivel nincsen suli, ha videoznánk egy ufót amin emberke is lenne mondjuk, akkor mit lenne érdemes csinálni az anyaggal?


Jó pénzért bevinni az RTL-hez vagy a Blikkbe vagy valami amcsi magazinnak elküldeni ? Alkalmat adni a valós kutatóknak, hogy az eredeti anyagot megvizsgálják és az ufószövetség tárja nyílvánosság elé? Bevinni a tudományos akadémiára, ahol elsikkasszák, de adnak érte valami pénzt ? Saját websiton, youtube csatornán megmutatni, ezzel is a csatornát népszerűsítve és a pénzt bezsebelni?



2020. máj. 19. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Hazai bulvármédiának jó pénzért : RTL, Blikk, ATV
Amcsi felkapott médiának sok pénzért
Az Ufószövetségnek elküldeni, hogy kutathassák első kézből az anyagot
Az MTA-ba bevinni, hogy lássák, hogy mégiscsak vannak UFÓ-k
Saját youtube csatornán bejelenteni, amivel a nézettség megnőne és talán a donatek is
Visszaküldeni a Holdra
52 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát én a helyedben elszívnám az anyagot.
2020. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
A facebookra tenném, hogy lájkolják az ismerőseim.
2020. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Én visszavinném az illetékesnek az anyagot, hogy felütött cuccot adott el nekem.
2020. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
A Sztár Trekben volt egy ilyen rész, hogy az egyik elmaradott bolygón megfigyelték a bolygó körül keringő Enterspájz űrhajót és a papokhoz rohantak, hogy szóljanak erről. Utána szent csillagként tisztelték. Azon a bolygón sokkal gyorsabban tellett az idő. Kör kapitány és barátja, Pocok elhatározták, hogy lemennek a bolygóra de akkor már fejlett civilizáció lett a bolygón és akkor már tudták, hogy az egy űrhajó.
2020. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem osztanám meg megtartanám magamnak.
2020. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel, mert még a végén "rejtélyes körülmények között" eltűnök valamilyen hatalmi szervezet által...
2020. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fényképeztem már UFÓ-t és megjelent újságban. Felnőtt vagyok, nem hiszek semmi hasonlóban, de ha ufó fotózással bíznak meg, akkor elvégzem a feladatot.
2020. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Kis országunkban csak egyetlen egy ember van, akihez érdemben lehetne fordulni ilyen esetben. És az nem más, mint a hazai UFO szakértők szakértője, az elrablások zászlóshajója, a belülről történő simogatások egyetlen megtapasztalója: Pataky Attila. UFO ügyben mégiscsak ő a legkompetensebb Magyarországon. A következő lépéseket természetesen az ő bölcs útmutatásai alapján tenném meg.
2020. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Én elrejteném a fiókom legmélyére, mert úgysem hinne nekem senki. Azt hinnék hogy hamisított.
2020. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!