Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen titkos civilizációkat...

Milyen titkos civilizációkat ismertek a földön a Shambalán és az Amentin kívül?

Figyelt kérdés

Shambala=Shangri-la

Erről szeretnék nézni valamilyen filmet de nem találok sehol. Állítólag sokkal fejlettebbek mint a felszíni civilizációk. Jól tudom, hogy a Himalájában van?

A Far Cry 3 ban is benne van... Egy benszülött nővel szexelt a játék főszereplője.



Amenti az atlanti óceán alatt, az egyiptomiak akik a piramisokat építették állítólag onnan szerezték a tudásukat. Lefúrtak odáig.

Állítólag hihetetlenül hatalmas kolónia, ami valamikor megszállás alatt is volt.


Azt mondják, hogy a szfinx alatt sok-sok kilométerre van egy korong alakú egy atom vastagságú űrutazásra alkalmas szerkezet, ami képes megvédeni az űr vákuumjától.



Halllottam még a Fekete városról is, de arról tényleg semmit se találok.


2020. jún. 3. 00:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnánk róla akkor nem volnának titkosak, ugye?
2020. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem árulhatjuk el, mert titok.
2020. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Árulásra akarsz rászedni?

Ha elárulom, meg kell ölnöm téged, hogy a titok titok maradjon!

2020. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Halllottam még a Fekete városról is, de arról tényleg semmit se találok."


[link]

2020. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az Atlanti-óceán alá lefúró egyiptomiak... xD Nem bírom már. :D

Nekem az lenne a kérdésem, ha az egyiptomiak le tudnák fúrni egy óceán alá, akkor mégis miért kéne nekik extra tudás a piramisok megépítéséhez Amentitől (ami a holtak világa)?


"A Far Cry 3 ban is benne van."


Na ha abban benne volt, akkor biztosan úgy is volt. Az Ubisoft híres a történelmi hűségről.

Az egyiptomi medjayok lángoló kardjait is biztos Amentitől vették.

2020. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A piramisokat meg tudták építeni amenti nélkül is.


Állítólag amentiben van egy technológia, ami képes megfiatalítani az embert, hogy a fáraó a megöregedés után, újra megfiatalíthassa magát.


Meg ott voltak a mesterek, akik a civilizáció igazgatásában segítettek.


Meg nem pontosan az atlanti óceán alá fúrtak, ez a barlangrendszer egészen egyiptom alá kiterjed és az atlanti óceán alá is.

2020. jún. 3. 14:14
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Érdekes. De Amenti egyenlő a Duattal, ahova a holtak kerülnek. Nem csak a fáraó, de mindenki, aki rendesen el van temetve a hitük szerint.

[link]


Nem hiszem, hogy egy barlangrendszerben így fenn tudna maradni egy civilizáció, mert nincs napfény. Ha nincs napfény, akkor nincs mezőgazdaság, ha nincs mezőgazdaság, akkor mindenki éhen hal. Persze termeszthetnek gombákat is és kereskedhetnek élelemmel, de még akkor is felmerül, hogy hogyan kerültek oda.


Nem lehet, hogy Amenti a világ másik felét jelenti inkább, egy barlangrendszer helyett? Az egyiptomiak úgy gondolták, hogy Ré minden éjszaka eljut a Duatba, mivel lemegy a nap a nyugaton. De a Nap nem megy le a föld alá, hanem a Föld fordul el és a Nap a bolygó másik felét világítja meg.

Tehát ha Amentit nem a Duatként értelmezzük, mint egy túlvilági birodalom, hanem egy valós, fizikai helyként a bolygón, amit az egyiptomiak ismernek és ahova eljut Ré, akkor a felszínen kell lennie, csak a világ másik oldalán...pl. Amerikában.


Olvastam egy összeesküvés elméletet, ami szerint az Egyiptomiak kereskedtek a közép és dél-amerikai indiánokkal, mert találtak valamelyik szarkofágban kávét...vagy valami ilyesmi. Most mindenféle eltűnt civilizáció és földönkívüliek nélkül szerintem ez még mindig hihetőbb, mint egy barlangban élő kolónia.

2020. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Életben maradthatnak simán a föld alatt, csupán mesterséges fény kell ami helyettesíti a nap sugarait.


A fény csupán egy elektromágneses hullám ami a napból érkezik a felszínre, megfelelő technológiával lehet helyettesíteni.

2020. jún. 3. 15:00
 9/18 A kérdező kommentje:

Amentit fizikai helyként értelmezzük, le tudtak oda menni fizikai test nélkül is.


Kilépnek a testükből és az asztráltestükkel (szellemként) áthatoltak az anyagon. Ma is látogatják így egyesek állítólag.

2020. jún. 3. 15:04
 10/18 A kérdező kommentje:
Miért ne kerülhetnének a halottak egy föld alatti barlangrendszerbe? Ennek semmi akadálya...
2020. jún. 3. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!