Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO észlelésed volt már?

UFO észlelésed volt már?

Figyelt kérdés
2020. jún. 18. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

többször is ! hajnal 0:33 kor mindig vm süvítő mechanikus zúgást szoktam észlelni, de midnig csak akkor ! Szerintem járőrözhettek.

Egyszer godnoltam le is videózom őket hogy ne vm szélhámosnak higgyenek, le is videóztam , de amikor visszajátszottam hirtelen tűzforróvá melegedett a telefonom !!! Kiégették az aksit, sd kártya tönkrement ...attól tartok észrevehettek.

2020. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1-es ez igaz történet?

Ha igaz és nem csak trollkodsz írj privátot légyszi

2020. jún. 18. 23:44
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező ne idegesíts már, ordít hogy poénkodott csak :D


Volt ufo észlelésem. Hogy földönkívüli űrhajó volt-e? Nem.

2020. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as mi volt az UFO észlelésed?
2020. jún. 19. 00:54
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy messzi fényes pont az égen, amiről nem tudtam hogy micsoda :D Elvégre ez az UFO, azonosítatlan repülő tárgy. Ettől még nem hiszem, hogy idegenek voltak.
2020. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 nagyon tudom sajnálni, ha így gondolja! De én csak jobban tudom hogy mit láttam / mit éltem át mint Ön.
2020. jún. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6.


Őszinte elnézését kérem uram!

2020. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
2011-ben anyáméknál az egyik emeleti hálószobából láttunk két furcsa, hosszúkás, picit orsó alakú fényt forogni az égen egy körív mentén egymással mindig átellenes oldalon. Maga a jelenség kb egy tíz percig tarthatott, és többen is felfigyeltek rá a környéken. Hozzáteszem: Tiszta telihold környéki éjszaka volt - bár ezt kilenc év távlatából nem fogom tudni pontosan megmondani. A fények kifejezetten "melegfehér" színűek lehettek, aránylag lassan mozogtak (nem gyorsan mint pl. a hajtóműhibás rakéták), és semmiféle kondenzcsíkot nem húztak.
2020. jún. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem még nem volt szerencsém ilyen élményhez, de édesanyámnak gyerekkorában igen amit rajta kívül még 20 személy is igazolni tud. Szerintem egyébként nem feltétlen kell űrlényelre gondolni egy UFO észlelés esetén, bár én nem zárom ki, bármi megtörténhet. Lehetséges, hogy ilyenkor valójában a jövőből érkezett embereket látjuk. Semmit nem lehet biztosra állítani, azt, hogy léteznek vagy, hogy nem léteznek. BÁRMI okozhatja ezeket a jelenségeket..
2020. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kincsesne ***** válasza:
AAz égen már sokszor láttam valamit, amiről nem tudtam, mi az, - tehát "U.F.O. volt. "Idegenekkel" viszont eddig csak emberek közt találkoztam, - ami nem csoda, mert a hétmilliárdból csak igen keveset ismerek. :-)
2020. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!