Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik fajjal vitetnéd el magad?

Melyik fajjal vitetnéd el magad?

Figyelt kérdés

Régen még a 90-es évek végén, amikor Ufókongreszisokra járt a család, nem olyan unalmas ostobaságokra, mint mozi meg opera, szinház, ahova pl ma járkálnak sokan a nézői kérdések legnagyobb részében, azt kérték hogy az előadó intézze el, hogy őket elvigyék az idegenek.


Emlékszem mennyire kérlelték Hargitai-t, dr.Egelyt vagy prof.Kisfaludy-t a vendégek, hogy intézzék el nekik, hogy elvigyék legalább egy útra a földönkívüliek. Akkor nem ismertünk más fajt, mint a kis szürkéket. Ma dönping van idegen fajokból. Te melyikkel szimpatizálsz?



2020. jún. 23. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Kis szürkék (Grey) a Zéta Reticulliról
Nagy szürkék az orionról
A szíriuszi szürkékkel
A reptíliánok a Dracoo csillagrendszerből
A plejádiakkal
Az andrómédaiakkal
A macskafélékkel a galaxis szélén élnek
A földön is őshonos reptoidokkal, egy idegen változatával
A Mantysszokkal. Ők a sáskaemberek
Az MI-féle lényekkel.
40 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
48%
Őőőő semelyikkel...
2020. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Ez nagyon jó kérdés, nem is tudok rá válaszolni, én minddel, olyanokkal is, akik nincsenek benne a felsorolásban. Azt nem is tudtam, hogy szíriuszi szürkék is vannak. Hozzá kell tenni, hogy a reptiliánok és a szürkék közül jóindulatúak jöhetnének csak szóba, meg úgy általában bármelyik faj esetében.
2020. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
A ráknépséggel (south park)😁
2020. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
77%
A barátnőm nevű fajjal
2020. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
76%
Ahh inkább egy sugar daddyvel vitetném el magam, ha már választhatok.
2020. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Amelyiknek van kocsija.
2020. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
84%

Number Six


Csillagközi romboló sorozatból.

2020. jún. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Amelyiknek vagy 50 milliòt èr a jàrgànya, Joci’ àtvesz jutànyos àron mindent a mèhtelepen :DD
2020. jún. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Én cimbiznék mindegyik jó földönkívülivel és ha felajánlják ismétlem felajánlják hogy van-e kedvem ahhoz hogy megnézzem az űrhajójukat és szívesen visznek csak úgy űrhajózgatni mint embereknél kocsikázni aztán visszahoznak, mert van otthon dolgom bőven, akkor természetesen mennék. De bármikor szívesen máskor is kapható vagyok egy űrhajókázásra vagy békés kutatói területek felfedezésére.Szóval engem elsődlegesen nem az érdekelne hogy milyen űrhajóba utazni. Hanem személyesen a jó földönkívülivel a kontakt a cimbizés. Nem az űrhajóra bukom. Hehe. Lehet az repülő csészealj, vagy szivar formájú vagy díszes csirkeitató formájú vagy pár személyes ugró.
2020. jún. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Ja, de csak jó földönkívüliekkel cimbiznék. Előző voltam.
2020. jún. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!