Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik földön kívüli faj...

Melyik földön kívüli faj indíthat leg hamarabb inváziót a föld bolygó ellen és miért tennék?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nullára leszek megint pontozva de...még mindíg nem bizonyitott egy faj sem.Így a kérdés is érvényét veszti.(attól hogy egy-két hülye kitalált ilyen anunakikat,sziriusziakat attól még nem léteznek)
2020. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Reptíliánok. Övék volt a Föld. A dinoszauruszok korában már értelmes reptílián fajok életek a Földön, amiket mi buta állatként tartunk számon. Egy ősi háborúban a föld alá kényszerültek, részben pedig elhagyták a bolygót. Most követelik majd vissza
2020. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
26%
a dalekek
2020. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
az jo kerdes, hogy miert tennenek ilyet? egy szetbarmolt, elszennyezett, emberekkel tulzsufolt szemethalmot minek akarnanak elfoglalni?
2020. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
A hülyeség indított inváziót az emberi fejekben... Komolyan, hogy lehet beszopni ilyen agymenéseket??
2020. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
13%
Nem fognak sose, ők nem olyanok mint az emberek. Meg szerintem tisztában vannak a karmával is. Egyébként szerintem már rég itt vannak, de csak a vezetőink tudnak erről, átlag ember nem.
2020. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Az invázió már elkezdődött, csak nem nyílt támadás formájában, hanem beépüléssel és manipulációval. A miért több ezer éve ugyanaz, nyersanyagok, erőforrások. Számukra mi csupán ostoba barmok vagyunk.
2020. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Bámulatos! :DDD Jönnek mindjárt a transformersek is... vagy ez nem így működik? Van olyan mese, amit bekajálunk, és van amit nem? :D
2020. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Pff, invázió, ha tényleg ennyire fejlettek, akkor nem lesz ebből invázió

Hiszek a földönkívüliekben, UFO-t láttam is már, viszont ez az inváziós dolog hülyeség szerintem

2020. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szutter Richard válasza:
100%

:) ha hiszel benne, akkor azok, akikben hiszel. A valóságot meg nem tudja senki. Van egy olyan kifejezés, hogy "a tudomány mai állása szerint"... Na, eszerint nem lesz ilyen.

Amúgy meg, ha lenne, azt se biztos, h tudnánk.. :)

2020. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!