Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért hiszem ufo van a bőröm...

Mért hiszem ufo van a bőröm alatt?

Figyelt kérdés
Pár napja az az érzésem, mintha egy nagyon kicsi teremtmény lenne a bőröm alatt. Olyan pici, hogy műszerrel érzékelhetetlen. Nem kommunikál velem, de tudom, hogy ott van. De ha észrevehetetlen, honnan tudom, hogy ott van? Egyik nap rossz álmom volt, felkeltem, és szokatlan fények szűrödtek be, de nem tulajdonítottam nekik jelentőséget, és visszafeküdtem. Nem hiszem, hogy ufo volt, de lehet, hogy mégis? Szerintetek kihez kéne fordulni? Kinek volt már hasonló találkozása vagy élménye? Mi ilyenkor a teendő?

#idegen #földönkívüli #UFO #tudatalatti kommunikáció #különös fények #ufo szakértő kéne
2020. nov. 17. 21:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%

Élőlényt érzel magadban vagy csak valamit ami nem tudod mi?

Most egy tárgyra gondolok.

2020. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Egyértelműen élőlény. Érző lény, az biztos
2020. nov. 17. 21:24
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Azonosítatlan repülő tárgy van a bőröd alatt?
2020. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

Két ismerősöm is van aki látott már, de az egyik csak csészealjat míg a másik bőrébe raktak valamit amit az orvosok elvittek tőle.

Fura amúgy, hogy sok mindent lehet hallani, de hogy egy élőlény lenne a testedben az fura, de nem lehetetlen. Mindenesetre magadnak ne vágd ki. :D

Röntgen esetleg?

2020. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
Pszichiáterhez
2020. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
15%

Megboldogult nagyfater mindig azt mondta.

Drága édös gyereköm!

Pálinkával az a gond ha gyógyszerre iszod, megborít, mint a nagyanyád a jocigyereket, mikor lopta a palacsintáját.

2020. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Hiányzik a dugó a köldöködből???
2020. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%
Azonosítatlan repülő tárgy van a bőröd alatt? hátulról megdobáltak dartssal, és nem ismerted fel? :D
2020. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%

De figyelj

Ez milyen érzés?

Mármint érzed hogy van alattad valaki vagy valaki irányit?

2020. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
11%
Ezt skizofréniának hívják
2020. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!