Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen ismert UFO ünnepek...

Milyen ismert UFO ünnepek léteznek és egyáltalán milyen eseményeket ünnepelnek meg a földön kívüli entitások?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Ufók napja
2020. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
A szürkék asszem a február 15.-ét ünneplik, akkor volt a premierje amcsiban a Szürke ötven árnyalatának...
2020. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a hódítások alkalmával is úgy tudom vannak ünnepnapjaik, de rról nincs forrásom, hogy mikor tartják
2020. nov. 20. 22:01
 4/7 Hazerej_a_vihardémon ***** válasza:
a reptoid invázióünnep aminek a lezárását viaszmoly-pálinkábal ünneplik meg
2020. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt a pálinkát kóstolta már vlaki? honnan tudok hozzájutni?
2020. nov. 23. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Legnagyobb ünnepük a "Föld elhagyásának emlékezete", annak a napnak évfordulója, amikor elhagyták a Földet, mert rájöttek, hogy az ember nem érdemli meg őket.

A civilizációk, amikbe beleavatkoztak (piramisok stb) mind kihaltak.

2020. dec. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Auchan-ban láttam utoljára ilyen viaszmoly-pálinkát, de azt hallottam a Pólusban is lehet kapni valamelyik boltban, állítólag az ufók is onnan szerzik be mert ott jobb minőségűt kapni.
2021. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!