Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufóknak van köze az intelli...

Az ufóknak van köze az intelligens ember kialakulásához?

Figyelt kérdés

Kicsit hihetetlen h az itt élő felmajon lenyekbol kialakuljon egy ilyen magas intelligenciával rendelkező faj. Kellett történnie valami beavatkozásnak nem?

A dinoszauruszok is a föld urai voltak, de se intelligencia semmi így nem voltak képesek alkalmazkodni sem. Az ember is sebezhető, de olyan intelligenciával rendelkezik, amivel képes mindent megvaltoztatni.



2020. nov. 29. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
És a pufók, hogy lettek okosak?
2020. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak Pataky Attiláéhoz, de őt nem nevezném túl intelligensnek.
2020. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És az ufók honnan ilyen okosak?Ja, őket is segítették. Akkor Ők hogy lettek okosak?
2020. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

"felmajon lenyekbol kialakuljon egy ilyen magas intelligenciával rendelkező faj"


Ezen már én is sokat filóztam. Hogyan lehetséges, hogy ugyanabba a fajba tartoznak olyan lények, akik tiktokon kihívásként wc ülőkét nyalogatnak járvány idején és olyan gondolkodó lények, mint Carl Sagan? Egyesek szén-dioxid mérgezést kapnak a maszk viselésétől és leépül az immunrendszerük, mások maszkban szívet vagy agyat műtenek 24-36 órán keresztül. Megdöbbentő. Itt szerintem tényleg az ufók működtek közre. A kérdés már csak az, hogy ki- vagy beoperálták az agyat az emberekbe? Ha ki, akkor ez komoly biznisz lehet náluk, elnézve a számokat, ha pedig be, akkor eléggé szadista kísérleteket folytatnak, hogy ide helyezik a kísérleti egereiket.

Én afelé hajlok, hogy valószínűleg sok majomból eltávolították az agyat és így lett az ember.

2020. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, sok közük van hozzá. Ez egy nagyon jó kérdés, és összetett kérdés. Több szempontból kell megközelíteni.
2020. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Minden lehetsèges!
2020. dec. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%

Szerintem 85% hogy beleszólt valami az egészbe.

Szerintem nem tudott volna kialakulni minden úgy ahogy most van.

Ha belegondolsz, hogy jutott eszébe csak úgy egy embernek hogy TV?

Hogy találta ki magától?

Sokminden ilyen dolog van, de az evolúcióval kapcsolatban szerintem teljesen beleszólt valami külső dolog.

Eleve az univerzumból van pár lény, pl. A polip.

Semmi földi dns-hez nem hasonlít az övé, és asszem van egy apró maréknyi ilyen élőlény, pl. Ugye a polip, medúza, a nagyon mélyen élő világító halak, az átlátszó halak, stb.

Szerintem ez a vírus sincs csak úgy, szerintem ez direkt van hogy a gyengéket elhaggyuk, aki erős volt, és kibírta, az most erősebb lett. Mindennek úgy alakul ahogy a földönkívüliek eltervezték már az ősidőkben, ők vezetik a világunkat, mindennapjainkat, csak a legtöbb hétköznapi ember ebbe bele se gondol. Szóval ők mindíg ott voltak,vannak,lesznek az ember mellett úgy, hogy abba bele sem gondolunk. Kotika voltam, ez a véleményem, 13/F. ← ez után gondoljon mindenki abba hogy mennyire vagyok komolyabb a kortársaimnál.

2020. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Komolyabb vagy náluk, elismerem. Intelligens fiú vagy! :)

Ellenben a poliposhoz hozzátartozik, hogy a Földön minden egyes élőlény ugyanazokból az elemekből épül fel. Az állatok ugyanabból a néhány aminosavláncból keletkeztek, pusztán az elrendeződésük más. A tv-s gondolatra pedig annyit, hogy ilyen felfedezésekért fizetik a tudósokat. Illetve sok felfedezés katonai célzattal történik, amit súlyosan fizet az állam. Nézz körbe a Nobel-díjas tudósok életrajzai között. Szerintem el lehet fogadni azt is, hogy értelmesebbek voltak/tehetségesebbek, mint mi, akik a gyakorin pötyögünk, anélkül, hogy ufót sejtenénk a háttérben. :)

2020. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Értem, de viszont a lezuhanó aszteroidákon is van földöntúli dns, szóval nemhiszem hogy teljesen máshogy épül fel, de azért örülök hogy mondtad, megtudtam hogy más hogy nézett utána, hogy tudta meg, köszi hogy rámszántál ennyi idöt
2020. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!