Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek tényleg...

A földönkívüliek tényleg rabolnak el embereket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
A földön kívül biztos!
2020. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
70%
Kérdezzük meg Pataky Attilát.
2020. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%

Ha a társadalmuk kicsit is hasonlít a miénkre, feltétlenül. De hogy embereket rabolnak-e? Igen, elutaznak fényéveket, és azzal töltik az idejüket, hogy Gizikét teherbe ejtsék, meg Sanyinak mikrochipet ültessenek a hipotalamuszába.

Csak össze ne keverjék a két alanyt...

2020. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Na Gizike félét én is ismerek az utcánkban. Többgyerekes anyuka eltünt 1 hónapra, elmondása alapján az ufók vitték magukkal, majd terhesen került elő.
2020. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%

Őszintén erre senki sem tudja a helyes választ.

Nyilván van egy ésszerűnek gondolt válasz erre, hogy a földönkívüliek nincsenek köztünk, azonban megannyi bizonyíték van arra is, hogy köztünk vannak, de arra is, hogy nincsenek.

ami meglepő például számomra, hogy világ életemben röhögtem a bigfoot legendákon is, de egy csomó hiteles felvétel van róluk is, így én már úgy vagyok vele, hogy nem zárható ki a létezésük és simán lehet kontakt köztünk. Az elrablást erősnek érzem, de ha itt vannak biztos, hogy folytak már kísérletek emberekkel.

2020. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 III. A nagy károly ***** válasza:
39%
az análszondát kifejeztten szeretik én úgy hallottam
2020. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%
Temérdek ilyen eset történt, és ebből azt a következtetést lehet levonni, hogy igen, rabolnak el embereket. De nem csak egy faj csinálja ezt, és nemcsak egy célból. Az ilyen eseteket nem lehet egy kalap alá venni.
2020. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

Eleve nagyon valószínűtlen, hogy itt lennének a Földön, az meg pláne, hogy embereket rabolnának el, az meg pláne, hogy vissza is hozzák őket.

Ha már egyszer elraboltak valakit, minek hoznák vissza? Hogy leleplezze őket? Nem logikus.


Mindenesetre a Travis Walton ügy mellett nem lehet elmenni; nagyon-nagyon valószínűtlen, hogy egyszerre 6 ember átverje a poligráfot, úgyhogy, bár nagyon vonakodok elhinni az ilyesmiket, azt el kell ismernem kvázi tényként, hogy ezek az emberek(Travis kollégái) nem hazudtak - meg vannak győződve arról, hogy azt látták, amit elmeséltek.

2020. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
53%
Nemtom fejből, de ha vársz egy picit, megkérdezem Muldőrt.
2020. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
27%
8-as Tudják törölni azt az emléket, amikor elrabolták és a többit. Illetve hiába mondanák el akárkinek, senki nem hinne nekik. Ha tényleg igaz lenne, már azt se hinné el senki.
2020. dec. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!