Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek barbárnak...

A földönkívüliek barbárnak találnák az emberiséget?

Figyelt kérdés
Elég barbár furcsa és rossz dolgokra képes az ember...

2020. dec. 31. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nem is barbár. állatszerűnek nézheti.

veszélyes az ember ha a megfelelő eszköz a kezébe kerül. én messzire kerülném őket. rendesen elszeparált bolygón élnének, hogy ha még ki is jutnak kárt ne tehessennek más lakott bolygón.

amúgy az ember egész békés, ha azonos szín és hitvilág veszi körül. de ha valami más azzal ellenszenves. Most ha a saját fajával nem jön ki, akkor I.T., Poul, mini Yoda, de még a vulkániak és a predátor is gondba lenne a baráti diplomáciával...

2020. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Motorizalt majmok egy szemettelepen.
2020. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Igen, annak találjuk. ☺
2020. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Állatnak tartunk titeket
2020. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Az emberiséget még csírájában el kellett volna fojtani..de ha már így alakult,akkor legalább 100 éve kiirtani.
2020. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen.Az emberi faj barbár és primitív.

Aki normális az más bolygóról érkezett.

Az átnevelésetek folyamatban....

2020. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a jó földönkívüliek nem így gondolkodnak az emberekről mint ahogy ti gondoljátok.


Pláne, hogy szó nélkül is tudják mire gondol az ember, de ha akarják nem nagy szám nekik elfelejtetni mindazt amit tapasztalt velük az ember, ergo nekik nem számít, hogy beszélnek róluk vagy sem. Van olyan ember akire kisgyermekként tekintenek, bármennyire felnőtt. Ők nem barbárok ugyan, de nyilván technológiát sem adnának a kezükbe, ahogy egy fejlett technológiai berendezést sem bíznak hozzá nem értőre. Én pl. biztos kíváncsi lennék az emberekre jó földönkívüliként, de nyilván nem lenne nagy kunszt látnom kikkel jó cimbizni, de nem gondolnám azt, hogy az emberek barbárok, mert nem mindenki az.


Ergo nem skatulyáznak, nem kategorizálnak, hanem mindenkit egyediként kezelnek. Az emberek között sem mindenki barbár. Aki meg olyan szerintem nekik nem nagy kunszt védeni, csak egy kis telepátia és már el is felejtette az ártó hogy mit akart. Én így képzelem el őket.


Szóval aki a földönkívüliek nevében írta, hogy állatnak találják az embert, én speciel örülnék olyan képességeknek amiket az állatok birtokolnak, és az állat nem is olyan értelemben állat ahogy az itt lévő gondolja, vannak nagyon intelligens állatok amik pl. mentettek már állatokat és embert is, és ki tudja, talán jó földönkívülieknek is segítettek már mikor kutató munkájuk során aludniuk kellett valahol. :D Szállás adó kis állatocskák. Hehe.


Ha már itt mindenki trollkodik, hogy igen barbárnak vagy állatnak tartják az embereket, akkor biztos tudja is "földönkívüliként" mit jelent az hogy primitív módon lejáratni a földönkívülieket akiket valójában nem is ismer, mert nem épp IQ-ra se EQ-ra sem a többi Intelligenciára vallanak ezek a mondatok. De ti tudjátok kedves "földönkívüliek". :)

2020. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
AZ állat példával csak azt akartam írni, hogy nem kéne hasonlítani az emberi cselekedeteket az állathoz, mert merőben különbözőek. De tudom, hogy szimbolikus értelmű, de szerintem ez nem a megfelelő szó rá, inkább bizonyos embereket nevezném ostobának vagy szánalmasnak és barbárnak ahogy a kérdező is írta, de semmiképpen sem állatnak.
2020. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
35%
majd talalnak megoldast arra a problemara amit emberisegnek nevezunk ok pedig benszulotteknek hivnak minket
2020. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

igen ,

és itt voltak ,

megnéztek minket ,

belehallgattak a dumáinkba ,

csodálkoztak ,

és megegyeztek abban ,hogy ezek még hülyék

és tűnjünk innen a pycsába,

nehogy észrevegyék ,hogy leselkedünk és ránk-verjenek valami balhét.


pl.,hogy miért nem mentjük meg őket saját maguktól.

2021. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!