Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnál, ha te mint...

Mit szólnál, ha te mint természettudományokat valamilyen szinten tanult ember a kormányok elismerik az UFO kapcsolataikat?

Figyelt kérdés

Amikor végre maguktól a pentagon embereitől hallanád, hogy a földönkívüliek már évezredek óta itt vannak. Ők építették a piramisokat és minden ősi civilzációt ők tanítottak, építettek mindent. Ma is az 51-es körzet alatt kísérleteznek emberekkel, biotechnológiával reptíliánok és a marhacsonkítások, emberrablások mind igazak. Mit tennél te eddig az akadámiai tudomány által elvakított polgár?


Azért is érdekes, mert csak ti vagytok szkeptikusok. Habár nem értetek a modern fizikához, biológiához de valamilyen szinten már sikolai szintetkből kapizsgáljátok a tudomány alsó bugyrait és hisztek is a tudósoknak. Nagy arcraesés lesz


Régóta vártam ezt. Végre Trump elfogadta a törvényjavaslatot, hogy 180 nap mulva el kell árulniuk [link]



2021. jan. 5. 10:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván egy törvényjavaslat miatt most már kiderülnek az évezredek óta elhallgatott titkok. Emberek halála, szörnyű kísérletek, a gonosz reptilián faj földi jelenléte.


Mesének is gyenge.

2021. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Erre térjünk vissza akkor, ha majd tudunk konkrétumokat, oké?
2021. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Közzétették már az ufo jelentéseket. Nem igazán volt benne semmi érdekes. Egy kis probléma van ezzel a határidővel: nem trámf úr az elnök:)


Egyébként ez a kérdés nem a tudományba, hanem az ezotériába való.

2021. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

"Trump elfogadta a törvényjavaslatot"

Ööö... Nem vagyok USA szakértő, de ez biztos így működik ott?

2021. jan. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
A tudomány mai állása szerint nem kizárólag, higy léteznek földönkívüli civilizációk, szóval nem értem a problémát. Mondjuk ahhoz bizonyítékok kellenének, hogy elhiggyem a meséidet.
2021. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Tislerics Máté ***** válasza:
72%

Nem kell ehhez természettudományos műveltség. Az ilyen összeesküvés elméletek valószínűségé elhanyagolhatóan alacsony, tehát a (józan paraszti) logika is azt kívánja, hogy ne tulajdonítsunk ezeknek túl nagy jelentőséget.


A tudomány meg tényekkel magyaráz tényeket. Okafogyott tehát hinni benne. Elég leellenőrizni...

2021. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Mit tennék, ha kiderülne hogy már x éve köztünk él egy földönkívüli faj? Élném tovább az életem... ha tudnék róla se lehetne semmi befolyásom semmire velük kapcsolatban. És ha meg egyébként már itt élnek x ideje akkor nyilván képesek vagyunk együtt élni velük, akkor meg végképp mi teendőm maradna?
2021. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Félreértettétek amit kérdeztem. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy szerinted mennyi a valóságalapja azoknak az elméleteknek, amikben nem hiszel, hanem hogy mi játszódna le benned, ha ezekről kiderülne hogy mindvégig igazak voltak. Hogyan élnéd ezentúl az életedet? Mi alapján hinnél tovább bárkiknek is, hogy így átvertek? Teljesen megváltozik ugyanais az életed ezentúl
2021. jan. 5. 11:40
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
engem hidegen hagyna, az én életemen nem változtatna
2021. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Egy nyugalmazott izraeli űrügynöségi főmuki már előállt ilyennel, hogy idegenek bizony léteznek. Nem sok vizet zavart.


[link]

2021. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!