Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnál, ha te mint...

Mit szólnál, ha te mint természettudományokat valamilyen szinten tanult ember a kormányok elismerik az UFO kapcsolataikat?

Figyelt kérdés

Amikor végre maguktól a pentagon embereitől hallanád, hogy a földönkívüliek már évezredek óta itt vannak. Ők építették a piramisokat és minden ősi civilzációt ők tanítottak, építettek mindent. Ma is az 51-es körzet alatt kísérleteznek emberekkel, biotechnológiával reptíliánok és a marhacsonkítások, emberrablások mind igazak. Mit tennél te eddig az akadámiai tudomány által elvakított polgár?


Azért is érdekes, mert csak ti vagytok szkeptikusok. Habár nem értetek a modern fizikához, biológiához de valamilyen szinten már sikolai szintetkből kapizsgáljátok a tudomány alsó bugyrait és hisztek is a tudósoknak. Nagy arcraesés lesz


Régóta vártam ezt. Végre Trump elfogadta a törvényjavaslatot, hogy 180 nap mulva el kell árulniuk [link]



2021. jan. 5. 10:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

#8

Mondjuk én nem vagyok a célcsoportod, mert nem utasítok el, de nem is hiszek el olyan dolgokat, amelyekről nincs konszenzus vagy saját tapasztalatom.


Tehát az életem nem sokat változna. Továbbra sem tudnám, mi az igazság. Miért hinném el, hogy most mondják el az igazat, és nem most hazudnak nekem?


A személyes életemen, céljaimon, mindennapjaimon aligha változtatna bármit is, hogy a nevadai sivatag alatt mi zajlott vagy zajlik - akár igaz, akár nem.

2021. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Az írtad a kérdésben, hogy évezredek óta itt vannak... akkor mégis miben változna az életem?? Csak azért mert már tudom, hogy Jóska Pista földön kívüli, még Jóska Pista marad... Semmi sem változna valójában. Hisz itt vannak évezredek óta és köztünk élnek.. legalábbis a kérdésedben...vagyis továbbra is itt lennének és köztünk élnének csak már tudnánk róla.
2021. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Engem nem zavar, ha nyilvánosságra kerül, végre jól megkapná a magáét a sok szkeptikus, én alig várom, hogy lássam az arcukat, amikor kiderül az igazság egy része..!
2021. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Remélem kérdező, hogy a kérdést egy reptilián biotechnológia által létrehozott eszközről írod és nem az elvakult akadémiai tudományokon alapuló számítógépről.

Egyébként arra lennék akkor kíváncsi, hogy: őket ki tanította? Ezek alapján elképzelhetetlen, hogy valaki önmagától legyen képes felfedezni összefüggéséket, mindenki tökfej és mindig úgy kell mindent megtanítani. Tehát ki volt az első és őket ki tanította? :D


Ha mégsem jön majd össze, akkor továbbá várom azt, ahogyan ti, a modern fizika és biológia nagy beavatottjai majd a telekinézissel megépítetek egy piramist. A szátok nagy, de nem igazán látom az ilyen irányú kutatásokat vagy próbálkozásotokat. Tessék antigravitációval köveket lebegtetni, ne csak az ujjal mutogatás menjen.

2021. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Minden értelmes ember tudja, hogy léteznek földönkívüliek, nem kimondottan "reptiliánok", de valamik biztosan léteznek valahol. Szándékosan lejáratták ezt a témát az elmúlt 50 évben, ezért nagy a káosz.
2021. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
Feltehetőleg az átlagember életét ez semmilyen szinten nem befolyásolja.
2021. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

Volt már pár ilyen holdkóros, vagy csak túlfejlett humorérzékű ex miniszter, tábornok, stb. aki "beismerte" a földönkívüliek létezését.

Mégsincs továbbra sem bizonyiték.

Ebben a témában már csak a saját szememnek hiszek.

2021. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%

Elfogadnak ezt leszámítva.

"Ők építették a piramisokat és minden ősi civilzációt ők tanítottak, építettek mindent."


Az kütyüt a kezedben is ők fejlesztették ki az ak-val együtt a lapátot és az asót is


Ez az egy bazi nagy stikk a történetben amúgy semmi bajom nem lenne vele. Egy vallás a sok közül

2021. jan. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, pont most mondanák el az igazat
2021. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
Asszem mótvá de ha tenyleg ok csinalnak mindent akkor mi valtozna ha beismernenk. Rogton izgulni kezdenek nehogy elmenjenek mert megszunik a gyak.
2021. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!