Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFÓ-szkeptikusok kezdenek...

Az UFÓ-szkeptikusok kezdenek kicsit rettegni már a CIA dokumentumok nyilvánosságra hozatala után?

Figyelt kérdés

Mi lesz ha hülyét csináltak magukból ennyi évtizeden át?


Vajon bocsánatot fognak kérni az UFÓ-hívőktől amiért kifigurázták őket?


Vajon alább hagynak az alufóliás "vicceikkel"?


2021. jan. 15. 10:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
76%

Nem, hanem pont azt nézik, hogy gyakorlatilag semmi új nincs ezekben a feljegyzésekben.

Néhány röpködő valami, amiről azóta se tudjuk, hogy micsoda - és kész.


Ja, és ez nem UFO kategória véletlenül?

2021. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
67%
Rossz helyen vagy, tedd át a Ezotéria » UFO észlelések kategóriába.
2021. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

1


Nincs új? Te beteg vagy

2021. jan. 15. 10:55
 4/66 A kérdező kommentje:

1


Neked mi lenne bizonyíték?

2021. jan. 15. 10:56
 5/66 anonim ***** válasza:
26%
Jah rettegek hogy jön íti és betuszkol a repülő csészealjba :DD
2021. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
60%

6

Most miért??? :(

Én örülnék, főleg ha rajtam is végrehajtanák az anális beültetést.

2021. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

7


Erről még nem hallottam? Mit ültetnek be análisan? UFÓ-kolbászt?

2021. jan. 15. 11:12
 8/66 anonim ***** válasza:
77%

Tulajdonképpen nekem nem azzal van a bajom, hogy nem létezhet olyan civilizáció ami nálunk fejlettebb, esetleg olyan technológiával rendelkeznek, ami nekünk még nem is létezik, és képes a csillag, esetleg galaxisközi térben is elfogadható időn belül utazni. Nekem azzal van a bajom, hogy sokan majdnem minden ősi írásba bele akarják magyarázni az UFO jelenségeket, a földönkívülieket, meg minden olyan amit nem ismer fel számára földönkívüli, pedig lehet űrállomás, műhold vagy akármi.

Egyébként én az ókori csodákat inkább pletykákkal magyaráznám. Mai napig is ha valami történik, elkezdenek pletykálni, és mire visszaér ahhoz akiről pletykálnak gyakran már egész más a sztori. Ugye az emberek többségének nincs fotómemóriája, nem emlékszik minden részletre. Próbálja kipótolni a hiányos történetét, esetleg hozzáad valamit, és a másikhoz már az jut el. Ő már eleve a megváltoztatott sztorit kapja, és ő is ugyanúgy változtathat rajta, amikor továbbadja. És ez nem feltétlen azért van, mert az emberünk rossz, hanem azért mert az emberi agy sem képes mindent eltárolni, és hiányos történetet nem akarnak átadni. Erre élő példát is tudok. Az egyik ismerősöm megcsúszott a lépcsőn, és eltörte a karját. Elkezdtek pletykálni, pár nap múlva amikor visszaért hozzá, már azt mondták, hogy az emeletről ugrott ki. Képzeld mennyit változhatott a pletyka által terjedő történet mire leírták.

2021. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
26%
CIA akták között nem olvastad? :O Akkor mit olvastál te?
2021. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

10


Orosz hadsereg földönkívüliekkel való fegyveres összecsapásáról olvastam.


Olvastam továbbá személyszállító repülőgép pilótái által látott repülő korongot amely lézernyalábokat lövellt magából.


És hasonlókat!


Igazn, nagyon sok írás ki volt satírozva így bár nyilvánosságra hozták őket, tulajdonképpen csak a szöveg 30%-a lett nyilvánosságra hozva. Még mindig vannak további titkok.


De idén júniusig minden államszervnek nyilvánosságra kell majd hoznia amit tud az idegenekről, repülő csészealjakról. Akkor lesz ott szkeptikus-égetés. Kezeimet dörzsölve várom! :D

2021. jan. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!