Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehetne a földönkívülie...

Hogyan lehetne a földönkívüliek ittlétét egyértelműen igazolni vagy megcáfolni?

Figyelt kérdés
Titeket, akik nem hisztek az ufókban, mi győzhetne meg arról, hogy mégis léteznek?

2021. jan. 16. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha az USA elnöke kiállna a pódiumra, és bejelentené, hogy van kapcsolatunk velük, akkor lehetne elhinni. Addig meg csak elmélkedni lehet az egészen, meg bizonyítékokat keresni. Aki meg tényleg látott űrlényeket, repülő csészealjakat, vagy háromszögeket, az meg vagy nem meri elmondani senkinek, vagy elmondja és mindenki hülyének fogja nézni, mert már legalább 70 éve viccet csinálnak az egész témakörből. Egyébként meg ha tudnak róluk a politikai vezetők, és foglalkoznak is velük titokban, nem gondolod, hogy szándékosan nem mondják el a népességnek? Egyébként se fogadjuk el egymást, a globális problémákról nem is beszélve. Az űrlények létezésének hivatalos alátámasztása csak több problémát okozna a világban.
2021. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Az elég egyértelmű lenne, ha élő adásban megmutatnának egy földönkívüli lényt vagy egy űrhajót.
2021. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Most nézem az Ancient Aliens-t és nagyon durva!!!!!!

Ha az mind igaz, akkor az emberiség gyakorlatilag soha semmit nem ért el, és mindent a földönkívüliek befolyásoltak. D:

2021. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

3 vagyok

Elfelejetettem írni, hogy ezelött nem hittem az ilyen hülyeségekben.

De egyre jobban meggyőznek! :D

Vannak olyan dolgok amire nincs más józan válasz, egyedül: “Aliens”.

2021. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy jelenleg, amikor mindenhol kamerákkal rohangálnak a népek, nem tudnak egy olyan felvételt felmutatni, ami minimális szinten igazolná az ufók jelenlétét.


Lehet persze, hogy láthatatlanok, de ez sem valószinű.


Az hogy vannak értelmes lények máshol is, az szinte biztos. De az űrutazás problémáját elég nehéz kezelni, igy elképzelhető, hogy mostanában nem lesz kontakt.

2021. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%

Szerinted Teslát hányszor vágta agyon az áram a kísérletei közben és ki hozta vissza őt az életbe, ha egyedül élt, egyedül kísérletezett tehát nem volt tanú, ha esetleg az áram agyonvágta?

Nem tudom, kérdezem.

2021. jan. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az USA elnöke kiállna a pódiumra, és bejelentené, hogy van kapcsolatunk velük, akkor lehetne elhinni"

Miért is?

Amit az USA elnökei mondtak, az mind 100%-ban fedték az igazságot?

Nekik is csak annyit lehet hinni, mint János bácsinak, aki a puszta felett látott egy fényt elrepülni.

Az nem bizonyíték, ha bárki, bármilyen magas beosztású ember kijelent akármit is.

2021. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3# A helyzet az hogy én már láttam is egy ilyet, mármint sajnos csak az égbolton, kettőt is együtt szinkronban bóklászni és ugyanúgy viselkedtek mint azt mondják. Szó szerint leesett az állam és elkezdtem picit félni hogy tudják hogy éppen látom őket és figyelem mit csinálnak ott fent :-)

Nem nézek ilyen sorozatokat, korábban én sem gondoltam volna. Viszont azt a mendemondákat még mindig fentartom hogy nem igaz hogy replitánok meg mittudomén milyen gyíkemberek lennének ezek.

2021. jan. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Pataky Attila találkozott plejádbeliekkel Amerikában.

Ha ez nem bizonyíték, akkor semmi.

[link]

2021. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!