Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nincsenek mostanában...

Miért nincsenek mostanában UFO észlelések?

Figyelt kérdés

Láttam kb 1 éve egy ATV-s műsort, egy dél körüli híradót, abban volt egy felvétel (amit a Pentagon hivatalosan adott ki), hogy a felvételeken konkrétan UFO-kat videóztak le, ahogy cikáznak az égen. Ez "egyedi" eset, de valós, hivatalos helyről származó felvétel. (Nem propellerrel repülő drónok voltak).

Ez volt az utolsó amit a témában láttam, hallottam.

Akkor most ez volt az utolsó ilyen jelenség? Nem jönnek mostanában UFO-k cikázni az égen?



2021. febr. 10. 06:09
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A korona miatt nem jöhetnek közelebb 1,5 CSE-nél.
2021. febr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Félnek a hatalmas pusztítást okozó koronavírustól ezért, nem cikáznak.
2021. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Az ufok nagy része emberi eredetű. Csökkent aktivitáskor és kijárási tilalom idején nincs ufo.
2021. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Az Ufokingresszuson egy benfentes elmondta, hogy ők is fejlődtek. Újfajta optikai c radarláthatatlanságot biztosító hiperplazma burokkal vannak ellátva az intergallaktikus siklóik
2021. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Master Wuannak, csak az emberek önvédelemből nem mondják el, ha láttak.

Józanabbja nem állítja, hogy 'belülről simogatják fejét' (a la Pataky), mert gondolkodó, józan, épeszű embereknek szeretnének látszani.Nem akarnak olyan bambának látszani, hogy feltegyék nekik a kérdést: "telefonod nincs?".

.

A fentiekből következik: hami sállítás, hogy "nincsenek mostanában UFO észlelések", csupán nem dicsekszenek látásukkal az emberek.

2021. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy mit jelent a rövidítés, és rájössz, hogy amíg nem tudják, mi az, addig minden UFO, ami repül (hiszen addig még azonosítatlan). Később, amikor már tudják, hogy mi az, akkor meg megszűnik UFO lenni, (mivel azonosítják). Úgyhogy nagyon is sűrű jelenség.
2021. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6# konkrétan neten nem láttam azt az adást, amit a tévében (az kb 3perces volt), de itt van egy kicsit hosszabb videó, ebben is benne van az a videórész, mikor a Pentagon videóit mutatják, illetve tán vadászgépek rögzítették az adást!:


[link]

2021. márc. 9. 08:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!