Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más bolygókon vajon jobb és...

Más bolygókon vajon jobb és izgalmasabb lehet az élet?

Figyelt kérdés
Szerintem számtalan bolygón lehet intelligens élet. Vajon azok is olyan unalmasak mint a föld??

2021. febr. 15. 21:40
1 2
 1/14 Grimfox ***** válasza:
85%
A föld nem unalmas. Az emberek élete esetleg az, de az a saját hibájuk, nem a bolygóé. Földi szemszögből bármely más bolygó, lakott, vagy lakatlan, izgalmas lehet. Pusztán amiatt, hogy eltér, és kihívást jelent.
2021. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszebb, hogy izgalmasabb, de ha egy kezdődő civilizációról van szó, az ő életük lehet izgalmas, veszélyes.
2021. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem dög unalmas, hamar megszülettem én inkább mentem volna más bolygóra. De ízlések és pofonok.
2021. febr. 15. 22:04
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem inkább nagyon nehéz, borzalmasan nehéz, mint unalmas. Ha a reinkarnációból indulunk ki, én sem szeretnék ide visszatérni.
2021. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha itt unatkozol, akkor szerintem más bolygón is unatkoznál. Nem azzal van a baj, hogy mikor és hova születtél, hanem a hozzáállásoddal. Ha egy másik bolygón lennél, akkor azt találnád unalmasnak.

Ha más világok felfedezése vonz, akkor menj el tanulni valahova, pl. fizika vagy geológia szakra, biológusnak vagy kémikusnak, mindegyiknek van olyan ága, ami az idegen világokra koncentrál: asztrofizika, asztrogeológia, asztrokémia, asztrobiológia és felfedezhetsz. Eljuthatsz olyan helyekre, ahova az átlagember nem.

Egyszóval dolgozz azon, hogy ne legyen unalmas az élet.

2021. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Akkor kalitka van élsz barátom.

Az élet 4fal közt is lehet szórakoztató, izgalmas csak látni kell a módját.

2021. febr. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
43%

mi unalmas a csokoladeban meg a sutemenyben?

mi unalmas abban hogy nemsokara minden virtualis lesz vagyis megvalosul az ami regen csak sci-fi volt

az emberek alomvilagban tudnak elni majd

2021. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van sokféle bolygó és élet. Egy ekkora térben ennyi égitesttel ennek az állításnak az ellenkezõje totál logikátlan fõleg a jelenlegi kevés ismerettel.
2021. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7. Hát az még messze van mire az megvalósul sajnos.
2021. febr. 16. 22:15
 10/14 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, ha kocka vagy akkor már benne is élsz.
2021. febr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!