Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttátok Bicske felett az ufót?

Láttátok Bicske felett az ufót?

Figyelt kérdés
Egy gömb alakú foltot láttam tegnap este 8-kor munkából hazafele menet, és nem hittem a szememnek, de biztos vagyok benne, hogy az volt. Egyik ismerősöm is látta, így remélem köztetek is van aki látta. Ha volt hasonló UFO észlelésetek írjuk össze, és jelentsük az FBI-nak. NEM TITKOLHATNAK ELŐLÜNK SEMMIT!!!4!

2021. febr. 16. 12:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek, hiszen nem mutattál egyet sem.
2021. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó! A légi közlekedéshez kell egy megfelelő magasság, így maximum nagyobb optikával lehet csúcsszuper fotókat csinálni leginkább, telefonnal lehetetlen.
2021. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Amúgy több mint valószínű, hogyha van olyan civilizáció, akik el tudnak ideje jutni, azok eljutottak, megnézték a Földet, aztán minek járkálnának vissza?
2021. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!