Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Normális hogy az UFÓ-kon...

Normális hogy az UFÓ-kon kívül már semmi más nem érdekel?

Figyelt kérdés
Persze mással is szoktam foglalkozni meg leköti a figyelmem, a munkám, gazdsági/pénzügyi dolgok, szex, barátok, stb, ilyen általános dolgok, de ami igazán izgat, a végső érdeklődésem, ami tényleg felkelti a figyelmem, azok az idegenek.

2021. febr. 17. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális, csak így tovább!
Valamilyen pszihiátriai betegség húzódik meg a háttérben.
Téged elraboltak az idegenek, azért van ez, tudat alatti trauma feldolgozás.
Nem normális, de bajnak sem mondható.
Valójában földönkívüli vagyok, az emberi testemből akar a tudatalattim kitörni.
38 szavazat
 1/5 Grimfox ***** válasza:
83%
Teljesen természetes dolog, hogy ha megtalálod, ami a legjobban érdekel, akkor a figyelmed, és energiád nagy részét ennek szenteld. Mindegy, hogy az, amit szeretsz, az produktív e, vagy csak érdekes, és nem származik belőle hasznod. Nem tudom azt mondani, hogy csak így tovább, de szerintem ez teljesen normális.
2021. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Mindenhol ott vannak
2021. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de ezek az opciók a szavazásnál nagyon nem azok😃 ezt hiszed h földönkívüli vagy igazából, és a tudatalattidból akar ez kitörni? Azért ennyire neee....
2021. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grimfox ***** válasza:
57%
Nem is hiszed, mennyien gondolkodnak hasonlóan. Földönkívülinek, démonnak, vámpírnak, angyalnak stb. értik magukat, akik emberi testben raboskodnak, vagy ilyen testbe születtek, hogy rejtőzködjenek. Ez az otherkin szubkultúra jellemzője. A vadabb elképzelések már hasonlóak mint a gender elmélet. Beszéltem olyannal, aki konkrétan vámpírként azonosította magát, akinek másodlagos lelke is volt, ami egy farkasember lélek volt. Persze emberi testben született, és csak a lelke volt vámpír, meg a másodlagos lelke vérfarkas. A földön kívülről származó lélek elképzelés még nem is a vadabb gondolatok közé tartozik.
2021. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mindenhol ott vannak"


Igen, valaki szóljon már rá hogy ne üljön egész nap a WC-n.

2021. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!