Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet az mindennap az égen...

Mi lehet az mindennap az égen ami világít?

Figyelt kérdés
Az ablakból pont látom hogy 1 pont mindig ugyan ott világít vagy villog. Nagyon nagyon lassan megyen. 10 percenként veszed észre hogy kicsit arrébb van. Másik ablakból megint láttam kettőt az egyik nagyobb volt.
2021. febr. 18. 20:44
 1/8 Grimfox ***** válasza:
84%
Műhold. A látszólagos sebessége, és fényessége függ attól, milyen magas pályán kering, és hogy apró távközlési eszközről van e szó, vagy egy nagyobb önálló műholdról.
2021. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan műhold ami ilyen lassan megy. A kérdező szimplán egy csillagot lát.
2021. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező ufókat látott! Nyilván ezt akarta hallani😁
2021. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimfox ***** válasza:
42%

Szövegértelmezésre természetes 1-est dobtam. Úgy értettem, hogy 10 perc múlva, amikor újra feltűnik, akkor kicsit arrébb halad.

Valóban csillag, vagy bolygó, ha 10 percenként csak 1-2 fokot halad az égen.

2021. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet csillag 3 napja ugyanazon a helyen. Mindennap mind a 3 ugyanazon a helyen van. Egy óra alatt egy kicsit megy csak arrebb, nagyon nagyon lassan. Ha így nézem nem is látni hogy mozog azt hittem először hogy csak áll. És az egyik mintha piros szint villogna az ilyen kisebb.. A másik kettő fehéret villog.
2021. febr. 18. 21:48
 6/8 Grimfox ***** válasza:
A piros valószínűleg a Mars. Ha nem olyan nagy, akkor esetleg az Algol. Ha piros, narancs, és fehéres-kékes villogás váltakozik, akkor meg a Jupiter.
2021. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Piros a mars szerintem is,én is láttam tavaly nyáron

Ja és most állitólag a Mars megváltoztatta a mozgását vagy valami ilyesmit hallottam és ilyenkor az emberek szétszórtak :)

2021. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bolygó (Mars, Jupiter, Szaturnusz, ha hajnali, koraesti időszakban történik az észlelés, akkor akár Vénusz) és valszeg attól "villog" hogy elé úszik egy felhő.
2021. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!