Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy PENTAGON jelentés szerint az ufonauták/idegen fajok is szeretik a palacsintát?(többi lent)

Figyelt kérdés

A pentagon az idén feloldott több ezer oldal ufókról szóló titkos információt,amik közt az ufókutatók találtak egy igazán érdekeset.


A sztori szerint a hatvanas években leszállt egy ufó egy farmon amerikában,majd az ott lakó embert megkínálták palacsintával illetve ittak egy kis vizet aztán továbbáltak.


Ez idáig egy zagyva gyerekmesének tünhet,de a pentagon hitt az otlakó ember vallomásában és bevizsgálták a palacsinta maradékát,b biztos ami biztos alapon.


Az elemzés után mindenki megdöbbent,mert kiderült hogy a palacsintához használt liszt a földön NEM LÉTEZŐ,ismeretlen gabonából készült.


Tehát tényleg ufónauták által készített palacsinta volt.


Link: [link]


Mi a véleményetek erről a friss híről?



2021. febr. 19. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én örülök neki! És rohadjanak meg a kis szürkék, hogy nekem nem adtak!
2021. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én most hallottam egy olyat, hogy a Rossvelben lezuhant ufo annakidején igazából emberek voltak a jövőből. Hanem a nagy titkolózás azért kezdődött mert az ufonauták telepatikus képességei megdöbbentőek voltak és az űrhajó ezeket a képességeket hivatott felerősíteni.

Azért lett mindenki hülyének nézve onnantól, ha valaki ufo-t emleget, nehogy bárki is valahogy felébressze ezeket az energiákat, mert akkor káosz lesz.

Szerintem eddig ez a legélhetőbb verzió. Mondjuk azt is hihetőnek tartom, hogy rengeteg féle fajta idegen van.

Ilyen alapon ez a palacsintás sztori abszolút elfogadható, bár elég komolytalan így elsőre.

2021. febr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Úgylátszik az ufók mindent csipáznak,aminek kerek formája van. :)
2021. febr. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

#2 ki ne szeretné a palacsintát?

és amúgyis az ismert Ufo nem csészealjra hasonlít hanem amerikai palacsintára....

Ha már pentagon akkor az ottani palacsintára gondolnak.

De a mienk finomabb.

2021. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen hihető, de azóta megismerték a hortobágyi palacsintát - és jobban izlik nekik.
2021. febr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én nem hiszem el.
2021. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 90-es években készült CIA jelentés szerint az eperfagyit szeretik. Én viszont a puncsot
2021. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha elolvasod, nem a pentagon állítja hogy a liszt idegen eredetű. A fószer állítja aki újra vizsgálta.
2021. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!