Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Olvastam egy kérdésre kapott...

Olvastam egy kérdésre kapott válaszokat, a kérdést egy elég elborult ufohívő írta(hasonló elborult válaszok érkeztek rá) ott találtam ezt a linket azerintetek is egy nagyon jó hamisítvány?

Figyelt kérdés

Akinek van ideje meg kedve olvassa végig, egy szavát sem hittem el, szerintem ez egy nagyon jó hamisítvány. Aki benne van ebben az ufohívőségben mondja meg légyszi hogy ez szerinte is egy hamisítvány e?

(Bruh melyik az a kormány aki hagyna hogy ilyen irtatot nyilvánosságra hozzanak?)

[link]



2021. márc. 15. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs mindenki számára egyértelmű, konkrét bizonyíték a földönkívüliek létezésére, addig mincs is értelme ezekről beszélni...
2021. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elovastam sztorit. "Kezdetben a kommunikáció tőmondatokra korlátozódott, és telepatikus ráhangolódással történt. Mivel így nem jutottak semmire, így az a döntés született, hogy Matilde megpróbálja őt angolul tanítani.

A 16. napon végül hajlandónak mutatkozott „beszélni”. Mivel azonban testében nem voltak szervek, ezért továbbra is telepatikus úton kommunikáltak, vagyis Matilde most már angol nyelven tudta fogni az „adást”" A telepátia teljesen független attól milyen nyelvet beszél az egyén, állat és ember között is létrejöhet.

2021. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

1

A tic tac ufo észlelés nem elég egyértelmű bizonyíték az UFO-k létezésére?

2021. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Mi az a tic tac ufo?

2021. márc. 15. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Majd ha 12 méteres TicTac cukorkáról lesz egy értékelhető felvétel, majd elhiszem. [link]
2021. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Az is érdekes, hogy heti egy nap 2-3 órát lehetett csak kommunikációra fogni, mert retardált volt szegény 😌
2021. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!