Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek az ufókhoz...

Mi a véleményetek az ufókhoz köthető amerikai tehén csonkításokról?

Figyelt kérdés

Azt mindenki tudja hogy az ufók régen teheneket raboltak és vagdostak szét.


Most újra nyomozni kezdtek az amerikai hatóságok az ügyben,mert megint egyre több ilyen eset történik.


[link]



Mi a véleményetek erről?



2021. márc. 19. 12:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
72%

Ezen a képen egyetlen 4 centis lyuk van az állaton és azon át szívták ki az összes vérét. Megnézem ezt hogyan csinálja egy állat [link]


Az összes képeken kiszívták az állatokból az összes vért, ugyanis semmi sem folyt a földre. Észrevetted, hogy nincs vértócsa?


Pontosan metszettek ki minden fogat. Nincsen fizikai sérülés behatása még kis területen sem [link] Nézd meg. A fogak kiányoznak félig a szájban. Nincsen fizikai harapás nyoma, nincsen deformáció sem a szájban. Minden pontos. [link]


Ez talán a leg félelmetesebb. Egy csepp vér sincs a földön, miközben az összes belső szervet úgy szedték ki a marhából, hogy a bőrét rajta hagyták. [link]

2021. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk voltak.
2021. márc. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
74%

És azt elárulná valaki hogy miért pont az USA-ba mentek?:D

Az akkori egyik legfejlettebb szuperhatalomhoz?

Sokkal egyszerűbb lett volna már akkor inkább pl. Magyarországra jönni mert itt azért kevésbé lenne veszély faktor számukra:D

De érdekes módon ez mind Amerikában van.

Amerikában ahol rengeteg sok katonai projekt van.

Honnan tudjátok hogy erre nem képes ember? Csak azért mert nincs nyílvánosságra hozva? Amúgy ha legalább egy kis eszük lett volna az állítólagos idegeneknek legalább egy erdőbe dobják ki hogy majd megegyék a ragadozók és ne maradjon bizonyíték. Vagy talán a szuper intelligens fajnak az már nem jutott eszébe hogy hoppá ezt még valaki észre veheti?🤭

2021. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
74%
31 az első képen levő borjút meglőtték. A cikket is olvasd el. Nem kiszívták a vérét, ezt honnan vetted? Vérnyomok azért nem voltak, mert esett előző nap, és a többi tehén is felnyalta. Az ufóknak minek kellett volna ehhez a kaput kinyitni és nyitva hagyni?
2021. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Nem én tettem be képeket, én még korábban írtam hozzászólásokat.

Szerintem nem lövésnyom, csak megpróbálták eltusolni, sumákolni olyan álmagyarázatokkal, amikkel jönni szoktak minden ilyen rendkívüli dolog esetén. Látjuk, hogy a fél világgal sikerült elhitetni, hogy ballon zuhant le '47-ben Roswellnél, és még rengetegen ma is ezt hiszik.

Ha idegenek voltak, akkor szerintem nem foglalkoznak olyan dolgokkal, hogy eltüntessék a bizonyítékokat, valószínűleg azért, mert tudják, hogy úgysem hiszi el az emberek többsége, hogy ők voltak, még az egyértelmű döbbenetes bizonyítékok, a hiperfejlett technika ellenére sem.

De még az is lehetséges, hogy amiket keresett képeket a fentebbi hozzászóló, közéjük, a képtalálatok közé akadt egy olyan is, amin valóban lőtt seb van, ami nem ide illik. De ez a lényegen nem változtat. Nyilván sok kérdés megválaszolatlan, én továbbra sem zárom ki azt, hogy emberek és idegenek közös "műve" ez az egész. Azt elismerem, hogy valóban ésszerűbb lenne előre befogni egy csodát, és elszállítani a titkos bázisukra, ahol kísérleteznek velük.

Ilyen esetekről tényleg csak az USA-ból lehet hallani, olvasni, viszont emberrablások szerte a világon történtek.

2021. márc. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
48%

"észszerűbb lenne előre befogni egy csordát" - ezt akartam leírni


Még az is eszembe jutott, hogyha ezek idegenek, akkor lehetséges, hogy előre beprogramozott biorobotok, és valamiért úgy vannak beállítva, hogy egyenként ejtsék el az állatokat. Hát, ki tudja.

2021. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
52%

Rájöttem közben miért vannak a tehéncsonkítások.

Ugyanazt a mintázatot követik az események - állatok orvul elejtése, egyes testrészek levágása - mint az afrikai orvvadászoké!

Szóval legyen a Föld Afrika, állatai és emberei meg védettek egy ufóegyezmény által.

De egyes ufónépeknél még az a hiedelem van, hogy a marha pofája szekszuális ajzószer. Mint itt az orszarvú tülke!

Szóval suttyomban járnak ide ők is, nem csak előlünk akarnak elbújni, mert tilos is amit művelnek.

2021. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
52%

Na de Steven80, mondhatná innen valaki, ezek az ufónépek űrhajóval járnak meg fejlettek, akkor nem lehet náluk babona meg hiedelem!


És? Nézd Kínát. Mindjárt embert küld a Holdra, atombombája van ÉS a legnagyobb orszarvútülök felvásárló. Meg medveepe...pfejj.

2021. márc. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Kikerestem, tessék:


[link]

2021. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!