Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek UFO-k?

Léteznek UFO-k?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 16:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
99%
Olyan dolgok vannak eltitkolva a jónép elől,hogy...Föld alatti hiper titkos laborokban..Szóval 1900 valamennyiben is volt,hogy ufohoz hasonló tárgy zuhant le,de a jónép elől bezárták egy atomerős helyre..
2008. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Nem.

Talán.

Lehetséges.

Ezek a válaszlehtőségek, aztán, hogy melyik az igaz, azt jelenleg nem tudjuk, és senki nem is tudja neked jelenleg tudományosan! bizonyítani, hogy amit ő hisz, az a helyes (ez pro és kontra oldalra egyaránt igaz). Egyébként egy érdekesség: nemrég olvastam, hogy több ember hisz az ufókban, mint Istenben.

2008. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%

UFO-k azaz "Unidentified Flying Object"-ek léteznek. Hogy földönkivülíek vezetik-e őket, az már teljesen más kérdés.


Nagy valószínűsággel van értelmes élet a földön kivül (jobbára csak ott van), hogy eljöttek-e hozzánk már valamikor, az megint más lapra tartozik.

2008. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%

A válaszodra a kérdés odaát van!:)


De komolyra fordítva,sztem ki van zárva,hogy a végtelen világegyetemben csak mi legyünk értelmes lények.Már amennyire mi értelmesek vagyunk.Ha csak mi vagyunk ilyen kivételes helyzetben,akkor mégis miért pusztítjuk magunkat,és egymást?

2008. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
97%

Egyet ertek az utolso iroval,sztem is ha vegtelen a vilagegyetem,biztosan nem csak a Foldon van elet...

En hiszem,h leteznek:)

2008. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
85%
Még ha léteznek is.... Először saját bolygónkon kéne keresni az értelmes életet... Azt tudtátok, hogy kevesebb mint ötven év, és el fog fogyni a Föld kőolaj, és földgázkészlete? Gyorsan kéne lebratyizni az ufókkal, ha tovább szeretnénk élni egy kicsit Mert ők ezekszerint elérték az űrkorszakot...
2008. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
85%

Én azt hallottam hogy az után kezdtek megjelenni az "UFO" k mikor ledobták az atombombákat Ázsiánál...

És akkora nagy robbanás volt hogy még az űrből nagyon messze is lehetetzt látni...

Aztán jöttek az"UFO"-k mert meglátták ezt, és megtudták hogy itt van élet.

Én is ezt csak hallottam az egyik csatornán.

2009. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván léteznek, mivel a mi galaxisunkban több milliárd bolygó létezik, és a világegyetem pedig több milliárd bolygóból áll. Szerintem aki azt hiszi, hogy csak mi vagyunk az egész világegyetemben azokat nem sok ésszel áldotta meg az élet. Ehhez még az agyat sem megerőltetni hogy kitaláld.
2009. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%
Bocsi azt akartam írni hogy a világegyetem több milliárd GALAXISból áll:)
2009. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Xmes válasza:
96%

Definíció kérdése az egész.

Ha az UFO szón azt értjük, amit jelent, vagy az eredeti amerikai katonai definíciót, akkor egyértelmű, hogy a válasz igen.

"UFO=Unidentified Flying Object (Azonosítatlan Repülő Tárgy/Objektum). UFO-nak minősül minden olyan a légkörben, vagy azonkívül megfigyelt repülő objektum/jelenség, aminek a miben létét és az eredetét a megfigyelő(k) a saját ismereti szintjén/szintjükön nem tudták/tudta meghatározni, tehát számukra ismeretlen."

Ha ezt a definíciót nézzük, és vesszük alapul, akkor egyértelműen kijelenthetjük, hogy UFO-k márpedig vannak, hisz kizárt, hogy még soha sdenki nem látott olyan repülő valasmit, amiről nem tudta, hogy mi az. Még akkor is, ha csak egy repülőgép, hőlégballon, vagy épp egy gömbvillám volt.

Ha az UFO szón idegen űrhajókat, vagy a magyar nyelvi idiotizmust alapul véve a földönkívüli lényeket értjük, akkor már egészen más a szitu. Szerintem kizárt, hogy máshol, máskor ne jött volna létre technikai civilizáció, és az is, hogy mind max olyan fejlett, mint mi, vagy csak egy kicsit fejlettebb. A fizika mai állása szerint a rövid idejű csillagköi és intergalaktikus utazás elméletileg lehetséges, és legalább két elméletben működő modellt is kidolgoztak már a megvalósítására, bár még messze nem járunk ott, hogy ezt a gyakorlatban is megvalósíthassuk. De a lényeg az, hogy lehetséges, és semmilyen fizikai törvény nincs, ami ezt lehetetlenné teszi. Ebből kifolyólag meglehetősen nagy ostobaságnak tartom azt kijelenteni, hogy mások, nálunk jóval előre haladottabb technikai civilizációk ne tudnának hajókat, és élőlényeket ide küldeni akarmilyen célból. Mondjuk szerintem az ismert UFO jelentések max 1-2 százaléka igaz, a többi szándékos hamukázás, álom, hallucináció, stb.

2009. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!