Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lady Diana-nak tényleg azért...

Németvári Kitti kérdése:

Lady Diana-nak tényleg azért kellett meghalnia, mert egyszer rányitott a reptiliánokra?

Figyelt kérdés

Ezt ebben a műsorban hallottam a 30. percben


https://www.youtube.com/watch?v=keKHlgkgt-M&ab_channel=VNTV-..


Elég nagy baromságnak hangzik, de amúgy erre van bizonyíték?



2021. ápr. 5. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Így van. Ma is sokan halnak meg ilyenek miatt. Beülsz egy reptilian mercedesbe és már kész is a baj.
2021. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem hogy miért kell két humor kategória is
2021. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Van akinek minden szőlő savanyú:)
2021. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs rá bizonyítékod, akkor nekünk honnan lenne?
2021. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
2-s, azért vált ez a kategória a trollok fészkévé, mert sok az ostoba kérdés, az adminnak meg mindegy.
2021. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem én találtam ki! Szerintem is egy baromság. Csak érdekelt, hogy aki hisz ebben (mert ezt a műsort 100ezer ember követi), annak mi a bizonyítéka. Csak kíváncsiságból írtam ki ezt a kérdést.
2021. ápr. 5. 10:26
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
7 a viva natúrán szoktak lenni jó arcok is, komoly, elismert természetgyógyászok pl., én egy időben azért követtem. Aztán a 17 fajos "tudósok" meg az árnyékkormányszakértők miatt már nem nézem.
2021. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy kiváló kérdés, és egyébként döbbenetes a számomra, hogy még ebben a kategóriában is ennyi h.lye tagadó troll van! Azért legyen már szabad nyitottan gondolkodni legalább ebben a rovatban! Elvégre ez nem a tudomány nevű materialista egyház kategória!

Akit meg nem érdekel, az meg mit keres itt?


Ma már nyílt titoknak számít, hogy sok faj "jár ide", sok "helyről". Már sokan kiálltak ezzel a dologgal, de persze a h.lyéknek még az sem lenne elég, hogyha valamelyik nagyhatalom vezetője állna ki, és mondaná el ezeket a dolgokat. Akkor meg rájuk mondaná azt a sok marha, hogy szélhámosok. Nekik semmi sem elég, jól ismerem a fajtájukat.


Ami magát a kérdést illeti, valószínűleg lelki szinten kell értelmezni ezt a dolgot. Tehát az van, hogy a királyi család reptilián lelkekből áll, akik valamikor korábbi életeikben voltak azok, és most emberi testbe vannak inkarnálódva. Hogy kiket látott Diana, azt nem tudom. Vagy esetleg láttak olyan reptiliánokat, akik interdimenzionálisak, tehát ideiglenesen képesek itt a fizikai világban is megjelenni, és többek között a királyi család tagjaival is kapcsolatban vannak, és pont rajtakapta, meglátta őket együtt. De még az is lehetséges, ami számomra a legmegdöbbentőbb variáció, hogy ők maguk, a család is képesek ideiglenesen a régi, eredeti, egykori reptoid formájukká alakítani a mostani emberi testüket. Én ezekre a dolgokra gyanakszok, hogy ezeknek a lehetőségeknek valamelyikét látta az egykori hercegnő, aki állítólag nem volt a család része olyan értelemben, hogy neki állítólag nincsen reptilián lelke. Tehát ő kívülről érkezett ilyen értelemben. Mivel ugye az igazságnak nem volt szabad tömegesen kiderülnie, emiatt sajnos az életével kellett fizetnie, mert elvált, és kikerült onnan. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy az igazság nyilván nehezen lett volna hihető a nyilvánosság számára, hogyha ki is tálalt volna esetleg.


A sok itteni marha mentségére legyen mondva, hogy ez nagyon nehéz téma, emiatt nagy nekik a kísértés, hogy hülyeségeket irkáljanak, mert ugye, az igazságban nem hisznek, de szó nélkül sem akarják hagyni, ezért vagy leírják azt egymilliomodik alkalommal is, néha durván kifejezve, hogy ez az egész szerintük nem igaz, vagy pedig beírnak valami troll baromságot.

2021. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Az előző vagyok. Bizonyíték nincs rá, mert ugye bevallani nem fogják, és ez a dolog eleve nem is fizikai eredetű.
2021. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Illetve csak részben az.
2021. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!