Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ébredés utáni megmagyarázhatat...

Ébredés utáni megmagyarázhatatlan vágásnyomok, hegek, sebesedések foltokban vagy egy csíkban, vonalban mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Most legutóbb a nyakam jobb oldalán a hátam felé lett ébredés után egy egyenes vonalú kisebesedett vonal, érintésre érződik egy kis kitüremkedés is, mintha nagyon vékony vágás lenne, apró sebesedéssel egy vonalban hézagosan. Volt már a karomon, mellkasomon, hátamon, lábamon is változó nagyságban, hosszban. Fura mód kelés után veszem észre ezeket rendszeresen. Talán csak álom volt, de legutóbb olyan valóságos, bénulásos álmom volt, amiben egy nagy fejű, szürkés bőrű, vékony, hosszú kezű lény leskelődött utánam befelé a szobámba én meg nem tudtam segítségért kiáltani, mert lebénultam az ágyamban aztán képszakadás. Az a tipikus kopasz kis szürke ufonauta figura volt. Egyébként 0-ás a vércsoportom, állítólag erre tényleg jobban jönnek ezek a lények. Bár remélem csak mese az egész. Nem hiszek bennük csak a tudományban.

2021. ápr. 7. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Hallgass az ápolókra és add vissza nekik a telefont.
2021. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
saját magad kikarmolod? Hosszúak a körmeid?
2021. ápr. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hosszúak.
2021. ápr. 8. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Képet kérünk
2021. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelmű. Elvittek az ufosok és kisérleteztek veled. Lehet, hogy megtermékenyítettek.
2021. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mozogni forgolódni te is szoktál mint ahogy tudtommal mindenki más. Ha valami irritáció ér vakaródzol. lehet "éles" tárgy az ágyon vagy közelében a körmödön kívül akár papír is. (az nekem mondjuk kegyetlenül viszket ha megsérti a bőrfelszínt)

most már éledeznek a bogarak is hangya, pók, szúnyog stb. amik csíphetnek ismételten elősegítve a vakaródzást.

Nemtom a rémálmokhoz lehet-e köze, de annak a lehetőségét sem zárom ki, hogy azok hatására is felléphetnek ilyen tudatalan önkínzások.

Legutóbb alvásparalízised azaz alvási bénulásod lehetett. nekem is volt de az a figyelővel, vagy a nagyival. (az enyém A+, úgyhogy ehhez semmi köze)


"Az alvási bénulás (más néven alvási paralízis vagy alvásparalízis) közvetlenül elalvás előtt vagy felébredéskor jelentkezik, és legfeljebb egy-két percig tart. Az érintett a szemén kívül egy izmát sem tudja megmozdítani, így még beszélni sem tud. Gyakran kíséri félelemérzet, társulhatnak hozzá hallucinációk (lidércnyomás), vagy testen kívüli élmény." / [link] /

2021. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Logan1343 válasza:

Hát, ha tudományosan közelítjük meg a dolgot, akkor az előttem szólónak van igaza az álomparalízist illetően. Az agy egy komplex kis szerkezet, ezért amikor bekövetkezik a bénulás, feltehetőleg valamit párosít ehhez a dologhoz, így vetít képet a kis szürke lényekről, vagy gonosz boszorkányokról, amit képes tudat alól előásni, vagy spontán kreálni. Ez olyan, hogy bizonyos képekhez hangot kreál az agy. Van is erre egy gif, ahol egy bazinagy villanypózna ugrókötelezik, és akarva-akaratlan hallod a dübbenést, ahogy földet ér. Nos, valami ilyesmi mehet végbe a paralízisnél, csak ott az érzéshez párosít egy "fantom" képet.


Viszont, a karmolások tőlem sem állnak távol. Évekkel ezelőtt amikor felkeltem olyan helyeken is össze voltam karmolva, ahová el sem érnék. Nyakamtól a derekamig úgy néztem ki, mint akit össze-vissza szabdaltak, és anyámék is értetlenül álltak a dolog előtt, amikor megláttak. Amikor gyógyultak a karmolások, iszonyatosan viszketett némelyik. Szabályosan olyan piros voltam, mintha leégtem volna a napon, de mindez kora tavasszal történt, és nem is sűrűn járkáltam akkoriban nappal.

Utána is előfordult velem jó párszor, de nem figyeltem oda rá bizonyos okokból.

Abban biztos vagyok amúgy, hogy minden legendának, és történetnek megvan a valóságalapja. Legyen az szellemvilág, vagy istenek, vagy ufók, abban is biztos vagyok, hogy létezik jóval nagyobb az embernél. Próbálok objektív szemlélője lenni a világnak, és a benne történő dolgoknak, mert bár nagyon sok mindenre magyarázatot ad a tudomány, az nem jelenti azt viszont, hogy mindent meg lehet azzal magyarázni. Például azt sem, hogy aki áttétes rákos volt, autóbaleset érte, újraélesztették, és a daganatok elkezdtek zsugorodni, végül meggyógyult az a beteg, akinek pár hónapja volt hátra.

2021. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!