Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek miért élnek...

A földönkívüliek miért élnek barlangokban? Miért nem komfortos házakban,mint mi?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a Földönkívüliek barlangokban élnek. Még az anya űrhajóikban is barlangszerű, barlangi sziklavájatokat tesznek, mert abban érzik jól magukat. Anno Leonardo is egy űrhajóban járt, amikor a titokzatos barlangi zarándoklatot meséli el. Magában az űrhajóban barlangszerű vájatok vannak. Miért tesznek kőtörmelékeket az űrhajóba? Miért élnek most is barlangokban, amikor sokkal komfortosabb lenne olyan házakban élni mint mi emberek tesszük?


Ráadásul több idegen faj költözött a Föld alá. Ott élnek az óceánok, és barlangok fenekén.


Egy panelház is sokkal komfortosabb egy barlangnál. Sokkal esztétikusabb, kellemes környezet. Miért élnek még ma is barlangokban az igenek, amikor lehet sokkal jobb is?



2021. máj. 4. 11:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%
10. Tehát egyedül vagyunk:?
2021. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%

#11


Nem én vagyon a 10-es, de szerintem ameddig nincs megdönthetetlen bizonyíték addig nem mondhatunk semmit sem biztosra. Azt sem hogy van és azt sem hogy nincs rajtunk kívül más.

Persze sokan ekkor jönnek a nagy számok törvényével, de attól hogy valamira nagy esély van nem zárja ki azt hogy nem történhet meg. Ha én felmegyek a boltba nagy valószínűséggel nem fogok elesni. Eddig sosem estem el közben. De badarság lenne azt mondani hogy sosem fogok. Ameddig nem élem le az életem addig nem lehet tudni hogy valaha is nem-e fogok megcsúszni a jegen vagy rosszabb esetben egy "aknán", de az is lehetséges hogy sosem esek el.

2021. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg már Marskőzeten mutattak ki dolgokat, csak annyira apró, hogy nem minősítették élőlénynek, másrészt ki tudja mi volt mondjuk 4 milliérd éve.
2021. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
36%

Szia, en ugy hallottam, hogy a Fold belsejeben, mělyen hatalmas es kiterjedt barlangrendszerek es jaratok sokasaga talalhato. Itt elnek tobb faj is, akik oda menekultek egy egy kataklizma elol. Ertelmes fajok. Evoluciojukat ott folytattak es fejlett tarsadalmat hoztak letre. A Fold belsejeben van hö, viz, taplalek es fenyforrasokat is letrehoztak. Ezek a fajok az emberiseg elott mar a foldon eltek, csak szamuzve lettek a fold belsejebe.

Megegyezes van a kormanyokkal, h nem bolygatjak a temat. Gondolom ezert nem jonnek fel ök sem. De lehetseges, h bizonyos kepviseloik koztunk vannak, karos tevekenyseget vegezve. Ezt en sem tudom.. meg azt sem, h igaz e. De nem zarom ki. Az oroszok 8kmre tudtak lefurni, majd lezartak ezt a kutatast. Nem tudhatjuk h valojaban mi van a fold belsejeben. Lehetseges, hogy üregek, mély kiterjedt barlangrendszerek.

2021. máj. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
93%

#14



Ez badarság 😁


Ha így lenne akkor egy erős földrengés után beszakadna egészen hozzájuk a talaj. Valamint ha így lenne vulkánok sem lehetnének ugyanis a magma el sem jutna hozzánk.

És az oroszok csak azért addig fúrtak mert ott már túl meleg volt és a gépeket nem lehetett mivel hűteni. Lezárni meg nem hiszem hogy meg kell magyarázni miért. Azért hogy ne essen bele semmi és senki. Ilyen egyszerű 😄

2021. máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%
Mert igénytelenek.
2021. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
72%

Mert a házakkal ellentétben kisebb az esély arra hogy beomoljon a barlang.

Mondjuk házból több van, és könnyebb túlélni. Úgyhogy lehet tévedek.

A kisebb méretű házakat nem kell annyira fűteni. Főleg a földházat. Nemtom jártál e borospincében télen és/vagy nyáron de míg a felszín télen hideg nyáron meleg addig a pince fix. 1+2 fok különbséggel. Lehet komfortos is de biztosan költséghatékony. Csak villany kell. (pl nap elem)

Nem teljesen barlang de kb hasonló az elve. Meg az iglu is jó példa lehet de ahhoz nem volt szerencsém.

2021. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
94%
Ismert,köztudott.Így kezdődik egy átlag ufós kérdés.
2021. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%

#18


Amúgy tényleg:D

2021. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
7%
Szerinted egy olyan faj, amelyik a salakanyagokat párologtatja bőrén mégis hol élne? Ha neked is kaka-húgyszagod lenne egész nap egy szép szobát nem akarnál bebüdösíteni.
2021. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!