Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pentagon egyik részlegvezetője...

Pentagon egyik részlegvezetője is beismerte hogy léteznek az UFO jelenségek, és nem földi eredetűek, ezt már a Pentagon is tudja.Némelyik ember miért szkeptikus még mindig?

Figyelt kérdés

[link]


Pár éve a kanadai védelmi miniszter is elismerte hogy a kanadai kormány is kapcsolatba van velük.

[link]

A minisztert is több nemzetbiztonsági meghallgatáson hallgatták ki.Mivel ott demokratikus az ország, nyilvánosak lettek a felvételek.

Miért kételkedik még ezek után is a sok szkeptikus?

Mindenkihez úgy sem fognak külön külön odamenni az idegenek, hogy nézzétek itt vagyok.

Bejelentették hivatalosan hogy tudnak róluk és ennyi.


2021. máj. 9. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Na össze ollóztad. Ebben a pentagonosban erősen kételkedek. Most a kanadai védelmi miniszterhez hasonló bejelentkezés kellett volna idegenekkel még ha cgi lenne az is nagyobb hatással lenne néhány "szkeptikusnak".

A pentagon cikkbe azért belül lehet kötni lásd a korábbi ezzel kapcsolatos kérdésekben.

Annyi a kivétel, hogy amit annó a pentagont érintő kérdésekben kértem az most alapban a kérdés része.

2021. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Semmi ilyesmit nem olvastam a cikkben. Csak annyit ismert el a Pentagon, hogy a felvételek valósak.
2021. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Ja hogy az első link az nem az.


Az indavideo linken van a kanadai.

De volt olyan pentagon link a Gykn, amiben a "hiteles" videó fel vannak tüntetve. Azaz nem az összes videó igazságát ismerték el hanem annak a 2-3 kétes minőségű videónak.

2021. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Pl

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__110..

Most Ezotéria/UFO észlelések 2-3. Oldal

2021. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
És? Én pl.nem vagyok szkeptikus, elhiszem, hogy a "Pentagon egyik részlegvezetője is beismerte hogy léteznek az UFO jelenségek" Rendben. Ahogy azt is elhiszem, hogy van, aki Napóleonnak tartja magát.
2021. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem azt írod az egyszerűség kedvéért: Az atyaúristen beismerte az ufók itt vannak.
2021. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Attól hogy 3 naponta felteszed ezt a kérdést és belinkeled ezt a full gagyi videót,még nem lesz igaz.Egy értelmes ember nem hisz el minden szart attól mert odaírják a cikkbe hogy pentagon,nasa,ufó.Te elhiszed,örülünk neki.A nagy számok törvénye nem bizonyíték.......
2021. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Az 51-es körzet óta ez megy. Már akkor is inkább mondták azt, hogy UFO, mint azt, hogy ez egy titkos amcsi kémrepülő, amiről még azok is alig tudtak valamit, akik vezették. Az UFO mese tökéletes volt elterelni az emberek figyelmét a katonai szerkezetektől. Majd 30 év múlva megtudjuk milyen kémdrónokat reptettek.
2021. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
8- as jót ír. Arról nem is beszélve, hogy űrlény álca alatt lehet embereket elrabolni és kísérleteket folytatni titokban.
2021. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
5 nem Napóleonnak, hanem Istennek!
2021. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!