Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy földön kívüli faj mennyire...

Egy földön kívüli faj mennyire is fejlett? Többi lent

Figyelt kérdés

Millió kérdés született hogy mi lenne ha idejönnének de mindenki úgy képzeli el az idegeneket mint óriási new york méretű hajókkal, lézerpityuval felszerelt legyőzhetetlen valamik. De nem biztos hogy azok.


Ezt abból állítom hogy van egy film aminek nem tudom a címét már los angelest támadták meg az idegenek és feltünt valami hogy nekik is szilárd lövedékük van kicsit máshogy mozog mint egy sima lövedék de sok mindenben hasonlít. (A Honvédségnél vagyok KMZ-s) És ezért elkezdtem nézni a katonai felépítésüket és a fegyvereiket és ahogy észrevettem a légierejük szánalmas a filmben erősnek mutatják hogy ne érjen véget 10 perc után de ha valamelyik ország akár mi kiküldenénk mondjuk mi a gripenjeinket darabokra szednék őket és hogy miből gondolom


1. Azok drónok és egy távvezérlésű eszköz soha nem leszs olyan mint egy ember, meg is látszik stabil gépnek nem mondható hangos, Lassú semmi.


2.Páncélozott járműveik nincsenek


3.A katonáik ahogy észrevettem egyáltalán nem tudnak harcolni semmi taktik semmi.


Tudom csak egy film de ezt látva elgondolkodtam hogy valójában nem is olyan durva hiába van valakinek modern hadserege hogyha a katonák nem értenek hozzá. Szóval jöhetnek ők nekem több millió kilométereket. És ez a kérdés ti mit gondoltok?


2021. máj. 13. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Mi magunk is földön kívüliek vagyunk. Vagy te a földben élsz?
2021. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen semmi nem indokolja hogy mindenféle érthetetlen, fizikát meghazudtoló csillivilli kütyüje legyen egy idegen fajnak. Csak szimplán jó ilyeneken agyalni.

Meg persze az ufómániások csak akkor tudnak mindenbe földönkívülieket magyarázni, ha mindenféle nem létező technológiákat erőktetnek az elképzeléseikbe, mert azokba ugye azt kamuznak bele amit csak akarnak.

2021. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1# te aztán vicces kedvedbe vagy

2# na igen ez így igaz csak próbáltam úgy megfogalmazni hogy a valóság milyen lehet

2021. máj. 13. 10:24
 4/20 anonim ***** válasza:
5%

“ 1# te aztán vicces kedvedbe vagy”


Te meg elővehetnéd nyelvtankönyvet. Te írtál fasságot, ne háborodj fel.

Látom nem jött át, hogy a Föld mint bolygó, nagybetűvel az elején. (Ha már minden áron különíró fétised van. Kis f-fel pedig minden földön kívüli az ami nem kukac, pajor és egyéb földben élő rovar.

Vagy pedig mint fogalom, földönkívüli, egy szó.


+1: kedvében van az ember, nem a kedvébe bele.

2021. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Miért a függetlenség napjából indulsz ki?


Lehetnének olyanok is mint a “Testrablók” c. filmben. Az eredetit érdemes megnézni, Donald Sutherland-del. Kicsit ma unalmasnak tűnhet, de annál depressziósabb.

2021. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Úgylátszik nyelvtan náci is vagy egyébként ha csak kötekedni tudsz akkor ne írj ide mert szerintem senki mem kiváncsi erre szerinted miért vagy lepontozva? Most pedig kezdődhet felőlem az anyázás meg a többi ilyesféle megszólalás. Én viszont nem fogok veled vitába szálni mert az olyan emberekkel mint te felesleges. Kiírtam egy ártalmatlan kérdést neked meg nem a kritizálás hanem a válaszolás lenne a dolgot. Szóval ennyi.
2021. máj. 13. 10:44
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 én nem mondtam hogy abból indulok ki viszont így képzeli el szinte mindenki őket aztán az is meglehet hogy sok idegen faj fejlettlenebb mint mi
2021. máj. 13. 10:51
 8/20 Grimfox ***** válasza:
Ez a "Föld inváziója: Csata Los Angeles" című film lehetett. Tipikus tökös tengerészgyalogos film, némi függetlenség napja fűszerezéssel. A függetlenség napjában ellenben elég komoly stratégiája volt az idegeneknek, és csak a "plot armor" mentette meg a Földet.
2021. máj. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy egy földönkívüli faj bármilyen lehet. Fizikai testel rendelkező vagy e nélküli, lehetnek hozzánk képest óriásiak de lehetnek akár pár cm-es nagyságúak, lehetnek sokkal fejlettebbek de lehetnek sokkal primitívebbek is. Mivel még senki nem találkozott velük, lehet hogy nem is léteznek.
2021. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

“ egyébként ha csak kötekedni tudsz”


Nekem pl. ha segítenek a nyelvtanulásban, megköszönöm. Te kötekedésnek veszed.


“ Most pedig kezdődhet felőlem az anyázás meg a többi ilyesféle megszólalás.”


Csak a magadfajtának jutott ez az eszköz, ezért másból csak ennyit nézel ki.


“ szerinted miért vagy lepontozva?”


Mert a butaság nagy önérzettel jár. Sosem érdekeltek a lepontozó emberek. Azért teszik, mert másra képtelenek.


“ Én viszont nem fogok veled vitába szálni mert az olyan emberekkel mint te felesleges.”


Én sem kezdenék veled sosem szellemi párbajt, fegyvertelen ellen nem lenne etikus kiállnom.


Mellesleg olvashatatlan az írásod, ahogy belehánysz mindent egyben, írásjelek nélkül. Ez nem náciság, hanem a te részedről egyfajta igénytelenség.

De megtanulok a kedvedért lováriul. Majd jelentkezem. :)

2021. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!