Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kedves szkeptikusok, szerintet...

Kedves szkeptikusok, szerintetek léteznek Azonosítatlan Repülő Tárgyak? (Ufo-k)

Figyelt kérdés

2021. jún. 27. 08:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

Nem jól írtad. Szkeptikuskák a megszólítás, és mit gondoltóknis kell.

A vállaszom egyértelmű.

Igen, nagyon nagy valószínűséggel léteznek azonosítatlan repülő tárgyak. És USO-k is.

Azzal vutatkoznék, aki szerint, ha Mariska bácsi nem tudja, mi az ott fent, akkor az is UFO.

Ahhoz azért több kell.

2021. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha felreptetek egy furcsa kinézetű drónt, amíg nem azonosítják addig az is Ufo. :D
2021. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%

A szkeptikusok szerint nem. Amúgy meg vagy léteznek vagy nem.


A us navy szerint is léteznek, de nem lehet tudni mik. Pont azért léteznek.

2021. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

A szkeptikusok szerint igen. A kérdés nekünk szól. Aki tagadja, az nem szkeptikus, hanem hülye.

A kérdés provokatív céllal íródott ki.

Fektevője maga jelentette ki egy másik kérdés alatt.

Második: mint mondtam, ahhiz, higy valmit UFO-nak nevezzünk nem elég egy laikus, felületes ismeretekkel rendelkező.

Én sem tudnám mi az, ha még nem láttam drónt.

2021. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
A szkeptikus azért szkeptikus mert nem hiszi csak úgy el. egy drón az drón, egy ufo az ufo. Mármint ha az ufo földön kívüli eredetű.
2021. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azonosítatlan repülő tárgyal van tele az univerzum. Pl. egy meteor is azonosítatlan repülő tárgy addig a pontig, amíg be nem azonosítják és adnak neki egy nevet.
2021. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem azonosítatlan földönkívüli űrjármű a neve? Van ennek valami oka?
2021. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Mert azonosítatlan, így nem lehet tudni azt sem, hogy honnan jött.
2021. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

#7, mivel azonosítatlan, nem tudjuk, hogy földönkívüli űrjármű-e, és nem Mariska bácsi részegen elhajított bakancsa.

Ezt a kifejezést hivatalosan -meglepő módon- bármilyen azonosítatlan repülő tárgyra használhatjuk.

A Kérdező szerintem itt arra gondolt, hogy léteznek-e földönkívüli űrhajók amik beérnek a földi légtérbe és többen látni vélik őket.

Az igennel szavaztam, mert minden kétséget kizáróan a rejtélyes jelenségek azonosítatlan repülő tárgyak, azonosítatlan - ezért rejtélyes.

De ha a földönkívüli létformák repülő objektumaira vonatkozva viszont nem a válaszom, én is Szkeptikus vagyok.

Mellesleg a szkeptikus szó azt jelenti, hogy kételkedő, hitetlen, szóval aki UFO-szkeptikus, nem gondolhatja, hogy földönkívüliek repülői.

2021. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem. A kérdező nem erre gondolt. Mint írtam, egy másik kérdés alatt kialakult vita miatt írta ki a szkeptikusoknak, higy na erre mit lépünk. A lepontozás enbek ismerete nélkül is indokolatlan.

Véleményen mit lehet le-fel értékelni?

Megszólított vagyok, megfeleltem.

Biztonan léteznek azonosítatlan repülő tárgyak.

2021. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!