Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-t láttam! Most már egyre...

UFO-t láttam! Most már egyre többször! Mit akarhatnak? Mitől lehet, hogy mindig látom őket?

Figyelt kérdés
12 évesen láttam először egy UFO-t. Az unokatesóm is látta. Kör alakú fényes tárgy az égen és ember alkotta tárgy nem képes ilyen manőverekre. Aztán egyszer láttam ugyanazt pár éve a lakóhelyemen. Tegnap este is láttam 3at a külföldi szálláson. Mit akarhatnak? Látják, hogy pusztul a bolygó, csak azért nem lépnek kapcsolatba velünk mert az emberiség rossz?

2021. júl. 12. 00:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki bolondnak nézne, nem drogozok. Alkoholból is csak sört szoktam inni. Töményet csak ritkán.
2021. júl. 12. 00:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy mit akarnak, én még nem láttam. nem is bánom.
2021. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
74%

Mittomén.



Bővebben.


Van vagy 10000000 fajta idegen faj,ezek nagyrésze mind mást akar.


Amiket láttál lehetnek reptoid felderítők,de Szíriuszi fénykövetek is.



Hajó alapján nehéz kitalálni.

2021. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Elhiszem, hogy 12 éves korodban láttál egy UFO-t, olyan repülő alkalmatosságot, amiről nem tudtad, mi az.

.

Sokszor látni műholdat az égen.

Ez az, amit ha akarok, UFO, ha nem akarok, akkor nem UFO.

Nem UFO, mert tudom azt, hogy azt műholdnak azonosíthatom.

UFO, mert - bár tudom, mi az, de nem tudom azonosítani, a sok ezer műhold közül melyik az, amit éppen látok.

.

Írod, külföldi szállásodon tegnap hármat láttál, oszt tőlünk kérded, mik azok.

Nem hiszem el, hogy van külföldi szállásod, de nincs telefonod, amivel képet/videót tudnál rögzíteni.


Ennek alapján, ha rosszindulatú lennék, azt képzelném: vagy trollkodsz, vagy pedig csak szemed káprázott. Nem vagyok rosszindulatú.

2021. júl. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Te!

Én rúgtam már be sörtől úgy, hogy különbeket láthattam, mint Te!

2021. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom de én is egyre többször látok mostanában UFO-kat éjjel az égen. Pontosabban harmadjára mostanában és távol lakott területen. Nem is zavarja őket már szerintem a jelenlétük. Érdekes viszont hogy minden egyes alkalommal ketten van hárman vannak közel egymáshoz sohasem egy. Komolyan fogalmam nincs mit jelent ez, valamint biztosan akarhatnak, nézelődnek, vizsgálhatnak mert nincs rendben az éghajlat vagy valami. Lehet hogy olyan valamivel kisérletezhetünk amivel felhívtuk magunkra a figyelmet mint az atomkisérletek idején.
2021. júl. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os!!!!! Pont ezt láttam legutóbb 3an voltak!
2021. júl. 20. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Gömbvillám?

Az is Ufó szerű...

Vannak emberek akiket szeretnek a vilámok.

2021. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hozzánk egy ismerősöm rohant be lélekszakadva anno, mondván, hogy ufo - kat lát, ahogy többen is, egyszer az óramutató járása szerint, aztán meg azzal ellentétes irányban keringenek az égen.


Kimentem, majd közöltem vele, hogy azok a település másik végén lévő disco, felhők aljára vetített fényei. Annak idején rendszeresen "lézerezték" a disco - k a felhőket, a bejáraton kívül elhelyezett forgó fényforrásokból.

2023. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!