Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez repülő volt...

Szerintetek ez repülő volt vagy ufónak voltunk szemtanúi?

Figyelt kérdés
Most hazafele láttunk egy nagy gépet, több piros lámpája volt, de volt kék fénye is. A levegőben, egy helyben állt. Nem mozdult se jobbra, se balra, se előre, se hátra. Csak ott volt. Néha a kék fényt kikapcsolta, de amikor visszakapcsolta, hosszasan égett. Mármint nem úgy, mint ahogy a repülőgépek szoktak villogtatni. Létezik ilyen repülő? Nem hinném ufó volt, biztos van rá logikus magyarázat. De elég ijjesztő volt. Kaposváron láttuk

2021. júl. 22. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem tudod mi volt az, akkor természetesen ufo volt, azaz azonoaítatlan repülő objektum.
2021. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Kaposváron feltámadt a szééééél
2021. júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Műhód...
2021. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Rendőrautó helyszínelt.

Kihívták őket egy azonosítatlan légi járműre. Úgyhogy kimentek fel felkutatni azért volt magasan. 👺


Őszintén szólva nem tudom. De a fények alapján az az. Talán a délibáb egy hatása vagy valami egyéb esetleg UFO de amúgy passz.

2021. júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Menmyire volt nagy?


Helikopter?


Drón?

2021. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom mi volt, de nem repülő az biztos. Milyen alakja volt? Volt hangja?
2021. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Jó lesz az valami dombteteji adótoronynak is, csak a sötétben nem láttad a körvonalait a dombnak...
2021. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtunk azóta és lehet, hogy rendőrségi drón volt. Elvégre piros és kék fénye is volt. Mondjuk én még nappal nem láttam ilyen drónt, este meg nem láttam az alakját, csak a fényeket. De én nagynak láttam :)
2021. júl. 27. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a levegőben volt és nem tudtad azonosítani, akkor az feltétlen UFO volt!

Annak pedig, aki azonosítani tudta, annak IFO. (Azonosított repülő objektum.)

2021. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beindítom a kristályt leadom a jelzéseket, Utána csak várni kell.
2021. aug. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!