Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a gesara & nesara?

Mi az a gesara & nesara?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ilyen kifejezést. Ez valami Q-Annononból sazármazik?

2021. aug. 9. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Erre én is kíváncsi vagyok, már láttam leírva pár helyen.
2021. aug. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2021. aug. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Én tudom mi a válasz. Állítólag 20 éve Ronald Reagen elnöksége végén 5 ország létre akarta hozni az egységes nesara, gesara okmányt ami titokban alakult és van ennek a szervezetnek tagjai és majd azt állítják hogy hamarosan felbukkannak ideiglenes kormánynak hogy jobb dolgokat vezessenek be mint eddig Trump, Clinton, vagy Biden, vagy Obama elnöksége alatt. Mint tudni lehet azt hogy bizonyos eseményeket az ellenségek hajtottak végre, bizonyára a 9 11 terror esemény, ott van kadhafi, ott van Afganisztán, Irak, Bagdad, arabok, tálibok csatája és nem tudják féken tartani Izraelt. Tehát eddig csak félelem irányította kormányok álltak fel és sosem védelmezték az amerikai kiáltványt, jogokat és most hogy kifog derülni kik az illuminátusok, melyik emberek is állnak a gonosz terror események, a menekültáradat, az alkotmány megértésében, kik finanszírozzák a vakcinákat, az egyéb pedofil perverz dolgokat, lefog hullani a lepel hamarosan. A Nesara vagy Gesara teljesen ugyanazt jelenti, újra az lesz Amerika jogerős alkotmánya, a tagjai Donald Trump, Ronald Reagen unokája és ők a Qanon csoport szervezésével megakarják dönteni az illuminátusok hatalmát amiben 300 bankár család van benne, Rotchildék, Rockefeller, Angol brit monarchia és királyság, olasz Medici, tudor családok, borg, Berg, Klaus Scwab, Soros György, Ferenc Pápa, Merkel, Orbán, Macron, és celebek is erősítik ezen illuminátusok szövetségeit és negatív eseményeit mint Katie Perry, Beyoncé, Messi, Ronaldo, Rihanna, Hollywood film igazgatók, horror filmek írói és még sokan mások. A lényeg aki érti miket írok én egy kutató vagyok és több mint 10 éve csinálom már a kutatásokat, troll nem vagyok de az igazságot is leirom mert itt az idő hogy tudjátok ezek fájdalmas dolgok de ez a valóság és ha kicsit is figyeltek a média hírekre akkor megint látható hogy hamis emberek írányitják a társadalmat és most teljesen megsérteni akarják az emberi szabadság jogainkat azzal hogy koronavírust akarnak, 500 millió embert akarnak a földön, új rabszolga világot és háborút akarnak. Mindez idáig előnyben voltak a rossz emberek, de most hogy rabszolgákká akarnak titeket és mindenkit kényszeríteni hogy csak zöld kártya kovid kártyával lehet menni és akinek nincs azt kidobják az már önmagában is egy diktatúra meg kirekesztés. Az oltások hamisak és nem felelnek az egézségügyi szabályoknak mert kísérleti vakcinák, csak kár hogy oltott es oltatlanokat meg vírus tagadó és vírus zombi embereket próbálnak osztani. A lakosság ha felébredne végre hogy nem akar mást Orbán Viktor mint ugyanazt a forgatókönyvet mint az illuminátusoknak behódolni és ő is diktatúrát akar és további hamis oltásokkal akár titeket mindenkit, engem is hogy rabszolgák legyünk a földön. Ennyi. Érthető módon leirtam a 20 év kutatásomat ide a gykra hogy ébredjetek. Aki érti mit írok az írjon privátot.
2021. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
:) szerintem máskor ne használj google fordított
2021. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Hibbant konteósok agymenése, aminek dióhéjban az a lényege hogy megszűnik a jelenlegi gazdasági rendszert, és mindenkinek ingyen pénz fog potyogni az ölébe. Kb ennyi...


Egyébként olyan mint a világvége, minden héten beígérik hogy most már aztán tényleg itt lesz aztán valahogy soha sem.

2021. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3-asnak az egyetlen hasznos válaszért. Miért pontoztáok le trollok?
2021. aug. 10. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nincsmit az egyetlen hasznos választ. 5-ös voltam.
2021. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Katie Perry, Beyoncé, Messi, Ronaldo, Rihanna..." :-) Ők meg hogy jönnek ide?
2021. aug. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Én általában különböző kristályokat használok, hogy hasonló dolgokat vizsgáljak.
2021. aug. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

National Economic Security and Recovery Act, egy javasolt gazdasági csomag, amelyet Harvey Francis Barnard filozófus hozott létre. Az USA gazdaságának a nagy fokú eladósodottságát jelölte meg a gazdasági növekedés fő akadályaként. Át akarta alakítani az adórendszert, a hitelezési rendszert és fékezni akarta az inflációt.

Sosem került tárgyalási fázisba a terve, ezért először nyomtatásban, aztán online publikálta. Itt talált rá egy Dove of Oneness (Egy-ség Galambja) nevű felhasználó, akiről később kiderült, hogy Shaini Candace Goodwin az igazi neve, és tagja a Ramtha's School of Enlightenment-nek (RSE, New Age ezoterikus spirituális mozgalom). Ő találta ki hozzá, hogy a NESARA minden ember összes adósságát eltörölte volna és elhozta volna a világbékét, valamint sok titkos pénzalapot is felszabadított volna arra, hogy az emberek közt szétosszák. Azt állította, hogy a NESARA törvény 2001.09.11. 10 órakor került volna tárgyalásra és elfogadásra, de Bush megszervezte 9/11-et, hogy ez sose történjen meg.

A nesara-terv megvalósulására várók a mai napig remélik, hogy egy nap életbe lép a törvény, elsöpri a deep state-et és beköszönt a várva várt aranykor, ahol mindenkinek az adósságát elengedik és ingyen pénz jár majd az embereknek.

2022. szept. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!