Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az ufókutatók szerint az utasszállító repülőgépek egy része igazából földönkívüli űrhajó?

Figyelt kérdés

Az elismert ufókutató Scott C. Waring szerint sok utasszállító repülőgép igazából földönkívüli űrhajó ami álcázza magát.


[link]


Lehetséges hogy az égen látható gépek egy része álcázott űrhajó?



#repülőgép #hologram #ufókutató #Megfigyelő űrhajó #Titkos haditechnika
2022. jan. 2. 20:15
1 2
 1/11 Adammaister válasza:
63%
Így van azzal hozták Pataky Attilát.
2022. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Plejàd fenyhajók?
2022. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ezt se hallottam még.😅
2022. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A következő kérdésed az lesz, hogy a parkolóban parkoló autók is álcázott űrhajók és épp hazaért a szomszéd űrlény a munkából. Ha ez így lenne akkor érdekes technológia lenne.
2022. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 grafno ***** válasza:
92%
Ez egy google earth photo amiben 2 rep.gep. osszeer szerkesztés után. Milyen videót linkeltel akkor ide???
2022. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ufokurtató pihentesd már a hülyeséged. Már 2022 van, nem lett semmi invázió, se egyéb, mostmár fejezd ezt be és menj a bánatba a hülyeséggeddel. Kérdés mint mindig, most is jelentve.
2022. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ALakváltó űrhajók
2022. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es vagány járgányok lehetnek az alakváltó űrhajók, egyel engem is megdobhatnának, szívesen kipróbálnám, de olyan legyen ami gondolattal vezethető és láthatatlanságra is képes technológiával rendelkezzen. :D


Igy én is tudnám vezetni, és elmondhatnám magamról, hogy gondolat pilóta vagyok. :'D


Első körben megnéznék egy vadló ménest ahogy a mező közepén trappolnak, és készítenék cuki légi felvételt is róluk. Persze gondolom mindenki első körben felfedezné az Univerzumot, én első körben felfedezném a bolygót ahol lakok, mert az is nagyon izgalmas.

2022. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

AHA.

Ma már regisztrálatlan gép nem nagyon kószálhat a levegőben, mert gyorsan szembetalálja magát pár vadászgéppel.

Ja, persze, egy UFO kiröhögi őket... legalábbis azt a kettőt, ami először jön.

Az utána jövő 22-t és a légvédelmet már nem.

Szóval nem, nem megy azonosítás nélkül.

Akkor pedig már tudni lehet, hogy ő kicsoda.


Ja, most jön az, hogy hamis azonosító. Mert persze minden kormány csaló, és 20-asával adják ki a hamis azonosítókat reptoidoknak.

Nyilván.

2022. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

Elolvastam az említett „ufókutató " által írt szöveget, csak úgy kíváncsiságból. Többek között azzal próbál érvelni, hogy sokat hallott repülőgépnek álcázott ufókról. Ez nem érv, hanem találgatás. Én meg sokat hallottam az unikornisokról, most akkor azok is léteznek, nem?

Mi az, hogy „elismert ufókutató"? Konkrétan ki által elismert? A többi ufókutató által? 😂 Kissé nevetséges ez az egész. Minden mondata azzal kezdődik: „it could be", „it may even be" és hasonlók. Folyton csak találgat, de konkrét bizonyítékot nem tud felhozni.


Nem árt gondolkodni egy kissé, mielőtt mindenféle ökörséget elhiszel, kedves barátom.

2022. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!