Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy egy csapatnyi reptoidot fotóztak le az amerikai kongresszusban?

Figyelt kérdés

A reptoid alakváltók lebuktak.


[link]


Mi a véleményetek arról hogy a reptoidokat leleplezték a kongresszusban?



#Amerikai Egyesült Államok #UFO #reptoid #Alakváltó földönkívüli
2022. jan. 15. 09:11
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos nem meglepő, a reptoidok beférkőztek már az egész világon a politikai elitbe. Az a vicc az egészben, hogy hiába lepleződnek le, az emberek csak félrenéznek és nem vesznek róla tudomást. Vagy még ki is gúnyolják a leleplezőt, és azokat, akik értik mi történik.
2022. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
90%

1-es leleplezés ott kezdődik hogy az élő reptoidot odaállítják eléd. Ez simán lehet manipulált kép is. Nem kigúnyoljuk az ilyen próbálkozást, hanem felhívjuk a figyelmet, hogy álhírek. Magyarán több olyan kérdése volt az illetőnek, amiről pl. meteorit térkép bizonyíték is van csillagászati, de ő dunszt szkeptikus módon flottahajónak nézte akkor is a meteoritot. Ez a probléma, hogy így osztogat ilyen híreket, aztán már az ember kínjába csak nevet, hogy buta mindent elhisz, tudományosan bizonyított dolgokra is azt mondja, hogy űrhajó.


Hagyjuk ezt a fajta rágalmazásokat jó,mert ti meg azt nem értitek, hogy mi mit mondunk, és tudományosan is lett nem egyszer bizonyítva, pl. A jég olvadás hangja, ahol írta a kérdező, hogy 10-en x km-es vízalatti bázisuk van és épp csatáznak, miközben az a tó 0,07 km mély volt.


Ha nem vettétek volna észre nem a szkeptikusnak titulált emberekkel van a probléma, hanem azzal hogy van hogy köze nincs a cikknek vagy tudományosan bizonyítva van,hogy az nem az, vagy kétséges a kép vagy videó eredetisége és ezt jelezzük neki, hogy nem egyezik az ő elméleteivel, de még utána is hablatyol a saját elméleteiről.


Egyébként ha megnézed ezt a képet, az előtérben az első kettő reptoid tök úgy néz ki, mint a Startrek reptoidja, és érdekes módon az ilyen képek miért homályosak, miközben valószínűleg az eredeti meg koptra éles, mivel egy újságíró fotós olyan képeket készít, mivel tanulta a szakmát, fotózást. Ezek szerintem manipulált képek.


Az a baj, hogy tudományosan nem elemezitek.

2022. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy ezt a cikket linkelték ezen az oldalon a helenastales.weebly.com oldalról. Ugyanis én csekkoltam jobb klikk a képre és vizsgálat elemmel a kódját is mutatja, csak ahhoz ugye értenetek is kéne.
2022. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
96%

Szombat reggel már megfújtál egy kannásbort?

Messze még az este.

2022. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Na megjött a magát ufó kutatónak kiadó ügynök...
2022. jan. 15. 10:20
 6/57 anonim ***** válasza:
39%

5-ös nem vagyok ufo kutato nem is akarok ufo kutato lenni, de nem is ismersz es azt sem hogy én mit gondolok a földönkívüliekről, de nem us fogod megtudni soha. Es jó lenne ha befejeznétek ezt a rágalmazást azon emberek irányába akik mernek felszólalni az álhírek ellen. Olyanokat is leszkeptikuskáztok akik szintén írták hogy ténynek tartják hogy rajtunk kívül is van élet az Univerzumba, mivel logikus. Ufokutatonak valljak magukat ezeket a kerdeseket osztogatok ugokurtato titkos bazison kikepzettnek mondja magat de akkor miert nem a helyszineken dolgozik es miert osztogat nagy tobbsegben álhíreket amiket már tudomanyosan is megcáfoltak.


Egyebkent amit műveltek azzal nem segítetek az emberiségnek. Olyan segítséget meg nem kér senki ahol nárcisztikus pökhendi módon viselkedik az álhír közlő az emberekkel. Ez olyan mintha azt mondanád várj jövök segíteni aztán pofon vágod a masikat.


A segítőkéz amit ti annak neveztek, nem segít hanem üt ezekkel a kérdésekkel. Koszonjuk de ilyen segítségre nincs szükségünk. Megvaltonak nevezik sajat magukat ufokurtato es velicoraptor. Hagyjuk. Mikozben olyan stílusba beszelnek a masikkal hogy az szégyen.


Udv egy szimplán civil akinek semmi koze nincs az ufokutatashoz

2022. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
15%

* 5-ös nem vagyok ufo kutato nem is akarok ufo kutato lenni, de nem is ismersz es azt sem hogy én mit gondolok a földönkívüliekről, de nem is fogod megtudni soha.


* Ufokurtato titkos bazison kikepzettnek mondja magat de akkor miert nem a helyszineken dolgozik ahelyett hogy unalmaba itt kérdezget, nincs bőven ufoészlelési helyszín ahova mehetne? Es ha ufokutato akkor munkaidejeben miert itt osztogat nagy tobbsegben álhíreket miert nem vonta be az engedelyet a titkos bazis illetektelen es nem megfelelo informacio kozles miatt, amiket már tudomanyosan is megcáfoltak es miert nem mélyül el a tudományokban is?

2022. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Jól van ügynök,te is leleplezted magad,egyre bénábbak vagytok.
2022. jan. 15. 11:25
 9/57 anonim ***** válasza:
97%
Én ilyen helenas tale weblapokat meg se nyitok.
2022. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
22%

#7

Ufokurtató igenis kinn dolgozik a helyszíneken. Ide szabadidejében jár fel, hogy válaszoljon a laikusok kérdéseire, és konzultáljon ufológus kollégáival.

2022. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!