Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Majdnem megtörtént a Holdon a...

Ufokurtato007 kérdése:

Majdnem megtörtént a Holdon a 3. világháború, mi az Ön véleménye?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a Naza által indított holdraszállás valódi célja a Hold nevű halálcsillag elfoglalása, az oroszok előtt. Ismeretes volt a Naza számára, hogy a halálcsillag régóta üresen áll, viszont arra nem számítottunk sem mi, sem az oroszok, hogy egy ott hagyott krixkraxi légióval fogjuk szembetalálni magunkat, amikor odaérkezünk. Ugyan a holdraszállás az emberiség történetében sikerként van elkönyvelve, viszont a súlyos vereséget szenvedtünk a halálcsillagért folytatott háborúban és csak nagy szerencsén múlott, hogy a háborút nem hoztuk át a saját bolygónkra, aminek beláthatatlan következményei lettek volna.


Mi a véleményed?


Link: [link]



2022. máj. 16. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Köpnyi-nyelni nem tudok
Megtörtént igen
Hiszek benne
Szerecsénk van, hogy megúsztuk
18 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Én egy kicsit szkeptikus vagyok, és még óvatosan fogalmaztam. De úgy látom, hogy a kérdésed nemigen nyitott, mert olyan válasz, hogy nem hiszek benne, nincs, ami nagy hiba, mert van egy olyan érzésem, hogy sokan nyomnának rá...
2022. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Most meg vagyok lepődve.....én úgy tudtam hogy a hold-halálcsillag bejáratába véletlenül beletörte a kulcsot az egyik krixkraxi, és ezért már ezer éve üresen áll 🤨🤔
2022. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 UlfOrmson ***** válasza:
92%
Irigyellek Ufokurtato, hogy ennyi felesleges szabadidős van, hogy ilyen zöldségeket írogatsz ki napi szinten. Inkább keress valami hobbit (de gyorsan, mert holnap jön a nem létező inváziód...)
2022. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
92%
Ööö, csak én nem hallottam erről?!
2022. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
#4 Nem, sajnos a háttérhatalom gondoskodik arról, hogy sok emberhez ne jusson el az igazság, a szkeptikusok pedig segédkeznek benne, tehát voltaképpen szabotálják az információ áramlást.
2022. máj. 16. 18:35
 6/36 A kérdező kommentje:
#1 Senki sem nyomna rá arra az opcióra, ezért nincs is.
2022. máj. 16. 18:40
 7/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%

"Köztudott"


Köztudott, hogy minden kamu "hír" úgy kezdődik, hogy köztudott.

2022. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
#7 Köztudott, hogy minden szkeptikus a kérdéshez nem illő hozzászólást fogalmaz meg.
2022. máj. 16. 19:27
 9/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
#8: Köztudott, hogy a konteóhívők még egy mondatot sem képesek értelmezni, amit nem rágtak a szájukba.
2022. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Részemről tudom hogy a hold lapos....aki mást mond az semmit sem tud 🤪
2022. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!