Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez vajon az invázió kezdete?

Ez vajon az invázió kezdete?

Figyelt kérdés

Ezt a képet ma reggel fotóztam kicsivel 5 óra után Gönyű határában. Eddig szkeptikus voltam, de ez minden bizonnyal egy idegen űrhajó, ahogy belép a légkörbe. Messze volt, sajnos a telefonom ennél jobb képet nem csinált.

Komolyan kezdhetünk rettegni? Mégis igaz a jóslat? A kormányok meddig titkolózhatnak még?

[link]



2022. máj. 17. 13:58
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
19%
Nem a kezdete az inváziónak mert már itt vannak rég óta...
2022. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
76%
Gönyűn biztos, az világ közepe. Az egész mahart már gyerek koromban így ismerete. Még mindig minden második embert Szekendinek hívnak ott?
2022. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
84%

Fú de durva, már Gönyűt is megszállták.

Lassan semelyik falu nem marad ki.

2022. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Még nem szállta meg senki Gönyűt. De ha már itt is lehet látni érkező űrhajókat, akkor bárhova is mehettek.
2022. máj. 17. 14:33
 5/55 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha igaz amit írtál és a képet valóban te lőtted akkor bizony bajban vagyunk. Mert ez nekem nem tűnik földi eredetűnek. Mit láttál még? Mármint mozgott? Lebegett?
2022. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnt belépett a légkörbe, aztán ereszkedni kezdett. Végül eltűnt a távolban a fák mögött. Sajnos a közelemben egy erdősebb rész volt és nem láttam hol szállt le pontosan, legalábbis szerintem leszállt. De tippre az már Szlovákia volt
2022. máj. 17. 15:26
 7/55 anonim ***** válasza:
51%

[link]

Már megkezdődött a 24-ei invázió. Mindenki vegyen nasit, és mondja le minden programját, hogy nyugodtan nézhesse.

2022. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
87%

Milyen jó szemed van, hogy látod a légkört.


Attól most tekintsünk el, hogy annyi az űrszemét, ami 28-30.000 km/h-val kering a bolygónk körül, hogy a világ űrhivatalai egy kezükön meg tudják számolni a biztonságos átjárókat, és attól tartok egyik sem Gönyü fölött van:D

2022. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
87%

Én is tudok ilyen képet csinálni. Mi volt ez? Photoshop valami Adobe illusztator?

Fel kéne fogni nem jönnek az idegenek. A mai is elmaradt!

2022. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Tudom hogy jó szemem van. A reptoid csatahajóknak pont az űrszemét jelentene problémát, vicces. Mint mondtam, nem hiszem hogy csak Gönyűnél kezdték meg a behatolást. Ez csak egy helyszín a sok közül
2022. máj. 17. 16:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!