Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Új dátum a földönkivüliekkel...

Új dátum a földönkivüliekkel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Csak mert unatkozom hogy legyen min izgulnom....valami új hír hogy mikor lesz kapcsolatfelvétel vagy invázió....???

2022. máj. 19. 10:02
A kérdező szavazást indított:
Szeretném ha megtörténne már kapcsolatfelvétel,de nem tudom hogy mit hozna emberiségnek belőle
Lesz, de ki fognak írtani minket,háború lenne belőle
Békés és jövedelmező lenne kapcsolatfelvétel
Nem lesz soha, ugyanis rajtunk kívül nincsen semmilyen intelligens civilizáció...
Nem hiszek benne,csak unalomból jövök GYK-ra hogy idegesitsem az UFO hívőket....
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2022. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Én már csak ezt tudom reagálni ezekre a kérdésetekre. :D 1-es vagyok.
2022. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!.....
2022. máj. 19. 10:14
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

3-as mégis milyen választ vársz? Hm?


Tudjuk, hogy rá vagytok kattanva erre a dátumos kényszer játékra, de én személy szerint úgy vagyok, hogy majd jönnek amikor akarnak. Nem?


Amúgy meg ha unatkozol ettől értelmesebb dolgokkal is foglalkozhatnál, amiken még izgulhatsz is. 2012 óta más se csináltok csak ezt. Na most jönnek ekkor jönnek. Akkor nem jöttek, na majd ekkor. :)

2022. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért gondolja azt bárki, hogy ennek konkrét előre leegyeztetett dátuma van? Küldtek egy e-mailt a földönkívüliek, hogy mikor szándékoznak jönni?
2022. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindenki nyugodjon le egy pillanatra! Ezeket a "találkozásokat" úgyis csak a "fekete ruhások" tudják.

Kár is lenne erről vitázni... :,D

2022. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem, szóval mindeki a gykban az ufo kategoriában csak szórakozásból jön, nem megvitatás céljábol....csak ezért irtam ki a kérdést, megkaptam rá választ...igazábol humor rovatban kéne lenni és nem az ezotériában mindenki szerint az egész ufo kérdés....
2022. máj. 19. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Holnap.
2022. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ufokurtato007 ***** válasza:
25%
A Mars és a Vénusz együttállása, továbbá az ukrán-orosz háború betett az inváziónak, mert a reptoidok és szövetségeseik azt látják, hogy most a világ országai szorosabb kapcsolatot ápolnak, mint valaha. Így pedig nehéz lesz inváziózgatni, nekik pont az a céljuk, hogy minél szétziháltabb legyen a föld népessége, hogy hatásos legyen a reptoid blitzkrieg.
2022. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Állítólag július 24 lesz. De az a vicc 17 után szinte egyből tették fel szóval ennyit erről. Ha az A terv nem jött be B majd bejön XD
2022. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!