Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A 2022-es év eddigi UFO...

A 2022-es év eddigi UFO észleléseiről mit gondólsz?

Figyelt kérdés
Valóban intergallaktikus űrhajók vagyis UFÓ-k vannak rajtuk. Megdöbbentő videok. https://www.youtube.com/watch?v=OVshaCCwxxM

2022. jún. 20. 07:58
A kérdező szavazást indított:
igen
50%
nem
20 szavazat
 1/7 NTBS ***** válasza:
81%
Érdekes a téma felvetés, de a gondolsz rövid O.
2022. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Mind kamuvideó... manapság már pistike a windows xp-n is tud CGI videót gyártani, ott tartanak a szoftverek és a hozzáférhetőség.
2022. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Fejlődik az emberiség, fejlődnek az UFO észlelések :D Egyenes az arány :)
2022. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

#2 Vagyok, látom nem tetszik az igazság sokaknak... nyilván létezhet más világokon is élet valamilyen formában, csak éppen nem tisztelnek meg minket látogatásukkal, mert vagy nem olyan fejlettek még, vagy pedig csak simán érdemtelenek vagyunk rá.


Úgyhogy hiába reménykedtem sivár szürke életetekben arra hogy egyszer hátha eljön a változás és lesz valami kis érdekesség is benne az idegen lények által...


Tudósok, nagy koponyák is megmondták már amúgy is, ha ide fejlett lény jönne, annak a leigázás lenne az egyetlen célja.

2022. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Azt hogy 2021 van a videókban feltüntetve a yt cím meg 2022…


Ufók már nincsenek át lettek keresztezve UAP-ra, mert az ufókat a sok intelligens nagyokos a földön kívüli járművekre és lét formákra értették/értik. Pl.: “intergallaktikus űrhajók vagyis UFÓ-k”


A tartalomba meg én ketelkedek, a mai technikát figyelembe véve. Pedig nem vagyok tipik “ufó tagadó”.

Azért mert hinni szeretnék bennük és bizonyítékot találni, ezért inkább megnézem 100x a vidit, mint hogy vakon benyeljem.

2022. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
78%

"Fejlődik az emberiség, fejlődnek az UFO észlelések :D Egyenes az arány :)"

No, ezt nem mondanám, kedves 3-as. 30 éve alig vártam a technika fejlődését, hogy végre észre térjen az emberiség, és belássa, UFO-k márpedig léteznek. A technika fejlődött, és vele minden addigi "bizonyítékról" kiderült, hogy kamu. Ezeknek is ez lesz a sorsa.

2022. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

#6

Úgy értettem a 3-as írásban hogy fejlődik az emberiség, tehát ezzel arányosan az ufós kamuvideók is jobbak lettek egy fokkal.

Biztos léteznek ufók, viszont az is biztos hogy egy se röpköd a Földön és a közvetlen környezetében sem!

2022. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!