Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi történne a politikában ha...

Mi történne a politikában ha bebizonyosodna a földönkívüliek létezése?

Figyelt kérdés

A kínaiak elvileg valódi földönkívüli civilizáció álltak kibocsátott jeleket észleltek.


[link]


Ha bebizonyosodik a földönkívüliek létezése akkor történne valami látványos a politikában pl véget érne az ukrán háború vagy semmi hatása nem lenne?



2022. jún. 22. 21:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%
Attól hogy mi nem tudunk fénysebességgel vagy egyéb módon közlekedni, még ők tudhatnak. Az ember a látszat ellenére primitív faj. Sokáig az is tudományos tény volt, hogy a Föld lapos, az újszülötteket nyugodtan meg lehet operálni érzéstelenítés nélkül, hülyeség a telefon, stb. Ne magunkból induljunk ki állandóan, hogy mi mit tudunk, illetve nekünk milyen feltételek szükségesek az élethez
2022. jún. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
9 ellenünk
2022. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%

Az emberi faj primitív? Mihez képest? Technológiailag a legfejlettebb faj, amit ismerek:D Vagyhát amit bárki ismer akivel beszélhetünk.


És ja, ne magunkból induljunk ki. De mégis akkor miből? Abból nem tudunk kiindulni, amit nem ismerünk.


De mondhatjuk, hogy oké, van egy faj, akinek semmilyen igénye nincs se a hőre, se a fényre, se a vízre, se oxigénre, de még nyomásra sem. Tulajdonképpen lazán elgrasszál az űrben gyalog is.


Ettől még a fizika fizika marad és eddig minden tény arra utal, hogy fizikai képtelenség a fénynél gyorsabban haladni. Nem arról van szó, hogy mi nem tudunk, hanem arról, hogy úgy lehetetlen, mint energiát ellenenergia nélkül kioltani.


Nyilván, nem ismerjük az idegen fajokat és hogy miket tudhatnak. De ne becsüljük már automatikusan le magunkat csak azért, mert még léteznek dolgok, amiket nem tudunk!:D

Igne, az űrkorszak elején vagyunk még, és a Nagy Szűrő miatt lehet igazán el sem fogunk jutni az űrkorszakig soha.

De etőtl még azt állítani, hogy primitívek lennénk.... mutass fejlettebbet és akkor elismerem, hogy igazad van!

2022. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Már közzétettek néhány katonai felvételt is azonosítatlan repülő objektumokről. Néhány politikus is úgy említi őket, mint létező jelenslget, habár az nincsen kimondva, hogy ezeket más lények irányítják, pedig szerintem ez a helyzet, amennyiben valóadiak a felvételek.

Ha pedig a felvételek valódiak, akkor igen csak komoly problémákkal nézhetünk szembe, mert ez azt jelenti, hogy ezek a lények igencsak leköröznek bennünket.

Bár ha most arra gondolsz, hogy megtámadják a bolygót, akkor szerintem valamilyen biológiai fegyvert dobnának be, hogy minket takarítson el és ők meg nyugodtan idejöhessenek, esetleg rendes háború bontakozna ki talajon mozogni képes gépekkel és gyalogos haderővel. A földön, tehát a talajon és nem a levegőben végzett ütközet szerintem azért lehet logikus, mert ha mondjuk bevetik a légi haderőt vagy csak szimplán levegőből lőnek valamivel, mondjuk egy hordozó űrhajóval, akkor fennáll az esélye, hogy atomfegyvereket vetünk be és károsítjuk a bolygót, ergo nem tudnak az erőforrásokhoz hozzáférni.


Szerintem ha egy idegen faj akarna valamit tőlünk az nem lenne barátságos. Gondoljunk csak bele, mit tettek az indiánokkal Amerika gyarmatosítói! A világ már pedig így működik, kutya kutyát eszik, legyen az a Föld bolygó vagy teljesen más planéta minden élőlény életben akar maradni, ha pedig ez már gond nélkül biztosított, akkor terjeszkedik.

2022. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

A szkeptikusok, akik az űrben utazás sebességéről és annak korlátairól papolnak állandóan, azt elfelejtik, hogy a mi nyomorult életünk és civilizációnk ideje elenyésző az Univerzumhoz képest. Idő az van bőven és ha a galaxisunkban egy értelmes faj százezer vagy millió évvel ezelőtt kifejlődött esetleg ők is készíthettek egy James Webb-távcsövet, amivel a Föld légkörét vizsgálva megállapíthatták, hogy itt bizony élet van.

És mivel kíváncsiak, ideküldtek (robot?)felderítőket, amik ennyi idő alatt szépen ide is értek és azóta itt röpködnek, vizsgálódnak. A fő fejesek, nagyhatalmak politikusai tudnak is róla, mert a hadsereg szállítja nekik az UFO-észleléseket és tudják, hogy olyan manőverekre képesek, amik meghaladják az emberi tudást. De mélyen kussolnak róla, mert tudják, hogy ha kiderülne, van itt egy fejlettebb civilizáció, akik ellen tehetetlenek vagyunk az alsóbbrendű technológiánk miatt, az elképzelhetetlen felfordulást okozna a társadalmakban, pánik, tömeghisztéria, a rend felbomlása.

2022. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%

Nevezzetek köpni-nyelni nem tudó szkeptikusnak, de én ebből nem csinálnék hitkérdést.

De a 14 és 15ös válasz teljes egészében csak spekuláció, vélemény és hit. Én maradnék annál, amit tényszerűen tudunk és amit tényszerűen nem tudunk. Ezekre lehet építeni.

2022. jún. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Hogy mi, átlagemberek mit (nem) tudunk az kizárólag attól függ, hogy a fő fejesek, akikhez befut minden információ, mennyit engednek kiszivárogni. És vajon minden kormány tökéletesen becsületes, az őszinteség híve, nyitott és ellenőrizhető?
2022. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%

#16> Igen, ez teljes mértékben spekuláció és vélemény, bár a hitet nem sorolnám ide, mert szerintem egy ilyen találkozás a civilizációnk végét jelentené nagy valószínűséggel az én álláspontom szerint.

Én egyébként nem vetem el a felvételek valódiságát, amikor az elmúlt pár évben hoztak nyilvánosságra. Például ilyen volt nemrég a tic-tac ufo jelenség.

De megint csak magamat tudom ismételni: ha felvételek valódiak és azok tárgyak valóban képesek ezekre a hajmeresztő sebességekre, irányváltásokra, akkor igencsak nagy bajban lehetünk.

Persze érthető ebből kifolyólag, hogy nem fog kiállni a világ egyetlen vezető politikusa sem és benyögni, hogy "fogalmunk sincs mik repkednek itt, de veszélyesek is lehetnek akár", mert kitörne a hisztéria, pánik.

2022. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%

18, pedig pont ez történt a Pentagonnál, nem? Nemzetbiztonsági ügyként kezelték az azonosítatlan repülő objektumokat. Ez egyenlő azzal, hogy "fogalmunk sincs mik repkednek itt" - hiszen azonosítatlan repülő tárgyakról van szó, azaz nem tudni mik azok, és "veszélyesek lehetnek" mert nemzetbiztonsági ügyként kezelték.


17, te meg lemaradtál vagy 100 évvel. Az eget kutató intézmények döntő többsége nem állami kézben van, nem jelent állami szervnek.

2022. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

#19: Igen, ez jogos. De az emberek 90%-a elsiklik felette, illetve a korábbi hozzáállás miatt, amit beléjük vagy belénk plántáltak csak legyintenek és hülyének nézik, aki UFO-ról, idegen lényekről beszél.

Én arra gondolok, hogy mondjuk kiáll az amerikai elnök élő közvetítésben és bemondja, hogy "megszaparodtak az észlelések, idegen lények vezetik a járműveket vagy irányítják ezeket az eszközöket és nem tudunk sehogy sem védekezni, még mi sem, a vagyis a világ legerősebb hadseregével bíró állam".

De konkrétan ilyen nincs, inkább csupán elhintenek pár morzsát, talán a fokozatosság elvét szem előtt tartva, piciben adagolva a sokkoló tényt.

Igen, nagyobb a nyitottság, ez tény, mint mondjuk a századforduló előtt egészében, de még közel sem ekkora, hogy kész tényként közöljék, hogy egy vagy akár több magasabbrendű civilizáció jelent ránk akár nyilvánvaló veszélyt.

2022. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!