Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a galaktikus föderációt bemutató videóról?

Figyelt kérdés

Miskolci László hivatásos ufó-kutató készített bemutatót az itt is sokszor emlegetett galaktikus föderáció történetéről.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. júl. 16. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha az "Ashtar" nevet meglátom, akkor tudom hogy vagy valaki trollkodik vagy csúnyán félre lett vezetve.


De normálisnak tűnik az illető.

2022. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Hivatalos UFÓ-kutató. Aha.

Én meg OKJ-s kristálygömb-kezelő vagyok.

2022. júl. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Miskolci Laci hivatásszerűen, példaértékűen csinálja ezt a dolgot, annak ellenére, hogy ilyen szakma nincsen. Jellemző, hogy a tagadók kiöntik a vízzel együtt a gyereket is.


Laci nagyon jól kifejti a videóban a lényeget, az eredeti történet szerintem is igaz. Akkoriban sok ilyen magas szintű interdimenzionális lény jelent meg egyes emberek előtt. Hogy miért, az egy külön téma lehetne.


De aztán, ahogyan Laci is elmondta, a későbbi évtizedekben sajnos lejáratták ezt a témát a rengeteg hamis Ashtar-üzenetekkel, mint ahogyan az egész ufo-témát is.


Arra még kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban, hogy az 1977-es angliai tv-adás megszakadását vajon mi okozta.


Mindemellett az is igaz szerintem is, hogy a galaxisban a magasan fejlett civilizációk ismerik egymást és szövetséget alkotnak, együttműködnek egymással.

2022. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

"Miskolci Laci hivatásszerűen, példaértékűen csinálja ezt a dolgot"

Egy probléma van ezzel.

Hogy ha ezt komolyan és hivatás szerűen csinálod, akkor alapjáraton már nem ez a "Galaktikus Föderáció" és "Ashtar" a közel ben sem lenne, mint nevek.


"Jellemző, hogy a tagadók kiöntik a vízzel együtt a gyereket is."

Akkor önteném ki a gyerekkel a vizet, ha teljes mértékben tagadnám az összes ufó / földönkívüli létezését és ennek a fickónak a szavahihetőségét.

De mi ilyet nem mondtunk, köszi hogy átfogalmazod mit mondunk.


"az eredeti történet szerintem is igaz"

Akkor gondolom számodról már nem várható részrehajlás, iga?


"Akkoriban sok ilyen magas szintű interdimenzionális lény jelent meg egyes emberek előtt."

Ha bizonyíték nélkül állítasz, akkor ne csodálkozz, ha bizonyíték nélkül el vagy utasítva.


"Hogy miért, az egy külön téma lehetne."

Igen az külön téma miért hisznek el emberek ilyen sok badarságot.


"hogy az 1977-es angliai tv-adás megszakadását vajon mi okozta"

Van egy olyan tippem amitől meg fogsz őrülni és hihetetlen a magyarázat.

Mély levegő.

Egy ember.


"Mindemellett az is igaz szerintem is, hogy a galaxisban a magasan fejlett civilizációk ismerik egymást és szövetséget alkotnak, együttműködnek egymással."

Szóval részrehajlásról megint nem beszélhetünk? XD

De mi erre a bizonyíték?


Az egy dolog hogy vannak ismeretlen repülő tárgyak és esetleg földönkívüliek is, de mi ez a szövetséggel való megszállottság?

2022. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

#4 Amiket írtam, főleg a kérdezőnek szántam, meg a nyitottan gondolkozó embereknek, ha vannak itt olyanok.

Hogyha én részrehajló vagyok, akkor szerinted te nem vagy az ellenkező értelemben?

Több dolgot is félremagyarázol, amiket írtam. Hogyha nagyon vitatkozni akarsz, akkor írj Laci videója alá!

Nem azért írtam ide az előző hozzászólást, hogy valaki majdnem minden mondatomba belekössön, és napokig tartó értelmetlen vita legyen belőle. Ilyet régen sokszor csináltam, de rájöttem, hogy ez csak felesleges idő meg energiapazarlás. Tudom nagyon jól, hogy neked meg a hozzád hasonlóknak milyen a nézete.


Ahogyan írtam fentebb, főleg a kérdezőnek meg esetleg más érdeklődőknek írtam az előző hozzászólást.

2022. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"meg a nyitottan gondolkozó embereknek"

Én is nyitott vagyok mindenre.

Viszont ez a téma már lejárt évek óta és nagyon gyenge lábakon áll.


"Hogyha én részrehajló vagyok, akkor szerinted te nem vagy az ellenkező értelemben?"

Hát attól függ.

Mivel én nem hiszek benne, viszont érdekel ki tudja?

Amúgy episztemológia.


"Több dolgot is félremagyarázol, amiket írtam."

PL?


"akkor írj Laci videója alá!"

Youtube kommentekben még annyi értelme sincs, mint itt.

Legalább itt könnyebb megtagelni azt a pontos választ amire írsz és van komment mennyiség limit.

Jóval alkalmasabb ez a platform vitára mint a youtube, de ez így is gyenge.


"Nem azért írtam ide az előző hozzászólást"

Akkor miért írsz hozzászólást egy nyílt fórumra?

Lehet nem kellene véleménybuborékban élni az életed és nem botránkoznál meg ennyire.


"Tudom nagyon jól, hogy neked meg a hozzád hasonlóknak milyen a nézete."

Szerintem fingod sincs, hogy mi az én nézetem.

Ne használj logikai és érvelési hibákat pls ;)


"főleg a kérdezőnek meg esetleg más érdeklődőknek írtam az előző hozzászólást"

H egy nyílt fórumra írtad ki, ahova bárki kommentelhet és hozzászólhat.

Sajnálom hogy egy egyszerű együtt nem értés ennyire megsértett, hogy kétszer is le kellett írnod.


Ahogy írtam fentebb, főleg mindenkinek szólt meg esetleg mindenkinek is a hozzászólásom.

2022. júl. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!